Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mimo regularnego stoswania tabletek watpliwości

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku nie masz sie czego obawiac,bo przy połączeniu tych/czy innych/dwoch metod zajscie w ciaze jest niemozliwe.Sama niepotrzebnie sie straszysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwi



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

scarlett napisał:
Pewnie masz racje ale ja co przerwa czekam na krwawienie jak na zbawienie...


Ja tez.Nie wiem dlaczego, mimo dokladnego stosowania tabletek zawsze sie boje.Dzis jest trzeci dzien a ja nadal czekam ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie macie sie czego obawiac,ja rowniez biore tabletki od ok roku,ale nigdy nie zadreczalam sie mysla czy jestem w ciazy.Po to je biore,zeby narazie nie zajsc w druga ciaze.Wiem,ze zawsze okres sie pojawi i nie stresuje sie tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group