Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mimo regularnego stoswania tabletek watpliwości

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania18



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:32 pm    Temat postu: Mimo regularnego stoswania tabletek watpliwości Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zazywam tabletki od trzech miesiecy. aktualnie mam siedmiodniowa przerwe miedzy kolejnym opakowanie. na ulotce jest napisane ze miesiaczka powinna wystapic 2-4dnia po skonczeniu opakowania. teraz jest czwarty dzien a miesiaczka nie wystapila. czy mozliwe jest zajscie w ciaze w momencie kiedy talbetki sa zazywane regularnie?

---- edit by Paweł:
Prosze nie nadawać tytułu "czy jestem w ciąży", do tego pytania jest psecialny temat w dziale "objawy ciąży", prosze też nadawać tytuły tematów tak aby bardziej mówiły o temacie, bo pytanie "czy jestem w ciąży" mozę zadać co 3 osoba odiwedzajaca nas Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej nie jest mozliwe.. że jestes w ciązy.. a z krwawieniem poczekaj na spokojnie.. napewno bedzie.. jeszcze masz 3 dni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania18



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieeeki wielkie za odpowiedz.. mam nadzieje ze bedzie tak ja mowisz;) pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania18



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 7:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piaty dzien..krwawienia dalej brak....a ja zaraz umre z nerwow Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 8:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwośc istnieje - znikoma ale jest.

pamietaj jednak ze czasem krwawienie może nie wystąpić - z powodu zmian w organiźmie.

dla pewności zrób test jesli termin minie całkowicie lub przejdź sie do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania18



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest jest jest!!Very HappyVery HappyVery Happy okres sie pojawil, kamien po prostu spald mi z serducha:D i dziekuje Wam za wsparcie:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cieszymy sie razem z Toba Very Happy ale jak widac nie ma co sie nerwowac na zapas.. Wink a tak na przyszłosc.. to tak jak napisała Agusia.. czasem moze nawet nie byc kwawienia w przerwie..ale to wcale nie oznacza że jestes w ciązy.. bo to krwawienie to nie jest okres tylko reakcja organizmu na przerwę w podawaniu hormonów.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez umieram ze strachu... (juz) bo we wtorek skonczylam 4 opakowanie.... Kochamy sie dodatkowo z prezerwatywa...a jednak sie boje
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez potrzeby - używacie 2 zabezpieczeń - a to można powiedziec 100% ochrona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie masz racje ale ja co przerwa czekam na krwawienie jak na zbawienie...
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group