Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

miesiaczka po porodzie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 7:59 pm    Temat postu: Miesiaczka po ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was jak to jest pierwsza miesiaczka jak z tymi dniami plodnymi ??? czekam na odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może wystąpić bardzo różnie. w tym cały problem, że nie wiadomo nigdy, kiedy przyjdzie okres i w związku z tym nie da się określić dni płodnych. no i oczywiście szybciej pojawia się, gdy kobieta nie karmi piersią.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie tak Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anka16



Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 66

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja karmilam tylko 2 tygodnie a od porodu krwawilam przez ok miesiac
opowiem dokladniej:
26.09 urodzilam i od tego dnia krwawilam przez ok miesiac a dziecko karmilam ok 2 tygodnie wiec kiedy moge sie spodziewac okresu??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli nadal nie karmisz,ani nie odciagasz pokarmu to miesiaczka powinna pojawic sie lada dzien,podam Ci moj przyklad:ja urodzilam 18.09,nie karmilam niestety wogole i zaraz po pologu czyli ok 6-7 tyg po porodzie wystapila juz pierwsza miesiaczka. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 8:33 pm    Temat postu: miesiaczka po porodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem 6 miesiecy po porodzie . mam problem mialm 3 miesiaczki i nie wiem sama jak to jest raz mialam co 32 dni raz co 24 dni. i teraz czekam na miesiaczke i nic nie mam ostatnio mialam 18 grudnia . Czy mieisaczki sa jeszcze nieregularne zaznac\zam sie juz nie karmie piersia . a wspolzyje z zabepieczniem wiec wykluczam ciaze


----edited by emilka----
temat przyłączyłam do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze moga byc jeszcze nieregularne Smile wiec glowa do gory...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 2:31 pm    Temat postu: okres po ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, w listopadzie urodziłam synka i od tamtej pory miałam raz okres- 30 stycznia, nie karmię piersią. A 30 lutego zamiast okresu miałam 2 dniowe plamienie i brzuch mnie bolał jak na okres. czy możliwe że jestem w ciąży? dodam że nie zabezpieczaliśmy się z partnerem ale "uciekał" gdy miało dojśc do wytrysku. czy po ciąży może mi sie coś jeszcze regulować? czy te plamienie coś oznacza?


-----edited by emilka----
przyłączyłam temat do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po porodzie kobiety sa bardzo płodne..nigdy do konca nie wiadomo kiedy jest owulacja...te" uciekanie" to tez nie jest dobry pomysł. ze wzgl. na ryzyko ciazy powinnas sie zabezpieczac jakos..jesli nie doszlo do wytrysku to nie powinnas sie niczego obawiac,chociaz sama nie wiem... Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

roznie to moze byc,ja bym na Twoim miejscu zrobila test dla pewnosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group