Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

miesiaczka po porodzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konwalja



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 4:18 pm    Temat postu: miesiaczka po porodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze ktos orientuje sie czy pierwsza miesieczka po porodzie moze byc dluzsza niz te przed porodem, nadmienei tylko ze od pierwszego dnia miesieczki zaczelam brac pigulki anty yasminel(miesieczka rozpoczela sie 29.11 i jeszcze sie nie zakonczyla...)czy moze to byc spowodowane braniem pigulek, badz tez niedawnego porodu(9.10)czy tez tym ze wspolzylismy z mezem na poczatku tejze meisiaczki?pytam poniewaz niepokoi mnie to juz troszke, z gory dziekuje za informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Organizm każdej kobiety jest inny, więc różne anomalie się zdarzają i różnie to u różnych kobiet wygląda.

Może być ona dłuższa,krótsza może być bardziej lub mniej obfita.

Jeśli Cie to niepokoi to zawsze możesz udać się do ginekologa:)

A dlaczego stosujesz te tabletki?Nie karmisz?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta11



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ja brałam tabletki to plamiłam cały miesiąc i też myślałam, ze to miesiączka, a okazało się, ze plamienie powodują źle dobrane tabletki. Radzę skorzystać z porady ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
konwalja



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za informacje, niestety zlozylo sie tak ze juz nie karmie synka piersia...dlatego tez moge brac tabletki anty..konsultowalams ie z lekarzem i powiedzial ze mam zwiekszyc dawke tabletek do 2 dziennie i jesli nie przejdzie do poniedzialku to sie odezwac, tzn przyjsc na wizyte..
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 11:10 am    Temat postu: brak miesicyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, pisze tu bo nie bardzo wiem gdzie moge napisać.. więc mam pytanie . urodziłam dziecko 1 listopada br. karmie je piersią pierwszą miesiączkę po porodzie dostałm 06.02 a teraz jej nie ma!!nie możliwe bym zaszła w ciążę zawsze zabezpieczam się prezerwatywą i sprawdzamy czy nie jest uszkodzona itp... Czemu nie mam miesiączki ? czy to wina karmienia??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

strasznie wczesnie dostałas okres, tym bardziej ze karmisz piersia.. :\.
a moze to jakies plamienia były ?czy obfita miesiaczka?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obfita i trwała ponad tydzień .. dziś rano po 38 dniach znów dostałam, ale tym razem plamienia a teraz sie skończyły ...l nie wiem już co sie dzieje z moim organizmem ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opcji jest kilka .
- albo organizm wraca do normy po porodzie i reguluje cykl miesieczy
- może przyplątała się torbiel, endometrioza, nadżerka
- zaburzenia hormonalne.
Tak czy inaczej powinnaś skonsultować to z ginekologiem
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group