Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam 28 lat i nie mam zarostu.

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
Brak zarostu to jakis problem organizmu. dzis nie masz zarostu a jutro znow cos innego sie uaktywin. Jak najszybciej badanie poziomu hormonow.


o tym byla mowa juz wczesniej , a ja chcialam faceta pocieszyc Wink

a tak na marginesie to chyba problem z testosteronem jest i to jakby sie mialo leczyc to trzeba bylo by zaczac juz przed okresem dojzewania czy w wieku powiedzmy 30 lat tez mozna Rolling Eyes - Helloween jak cos zle napisalam to mnie popraw bo na sprawach meskich sie znam mniej niz na kobiecych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byc moze tak juz ma ze nie ma zarostu i nic tego nie zmieni.

Ja bym raczej sprobowal zadzialac preparatami ziolowymi podnoszacymi poziom testosteronu.

A leczenie hormonalne ? bardzo wyniszcza organizm juz nie tyle fizycznie co psychicznie <wiekszosc konczy z ciezka depresja>

najpierw niech zdiagnozuje w jakis sposob co to..

a i najlepiej niech powie jak z libido u niego.. jesli libido ok to na pewno geny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nożesz isc do zielarskiego tam sa herbatki podnoszace poziom testosteronu ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mikmik ku... prosze Cie nie masz nic do napisania nie pisz..

Chcesz to sie poswiece i zaczne usuwac czesc Twoich nic nie wnoszacych do dyskusji postow..

Herbatek nie kupuj, stracisz kase. Jak co najpierw badania a lekarz na pewno podejmie jakies kroki. Przy czym na start leczenie hormonalne mija sie z celem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no... z herbatkami daj sobie spokój, wątpię by Ci to pomogło osiągnąć zamierzony cel Cool
Wiadomo - jedna droga - do lekarza musisz iść , on Cię poprowadzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lumidi



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest przeciez normalne, ludzie! nie potrzeba żadnych hormonów ani nic takiego. poprostu niektórzy tak mają i tyle. a po co brać hormony? przeciez jak jest mały zarost to dobrze Wink nie trzeba się tak często golić. poza tym są przecież mężczyźni którzy są owłosieni ja małpki Wink i to oni mają problem a nie Ty "romantyk" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lumidi



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh, poza tym ja tam uważam, że zarost nie jest taki ponętny Wink jak mój chłopak ma trzydniowy to już mu mówię że MUSI się ogolić Wink bo wcale mi się to nie podoba. tak jak i dużo włosów na klacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Activ91



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

człowieku ja Ci zazdroszcze mam 17 lat a wyglądam na 25. codziennie zaczynam dzień od golenia , mam też problem z zbyt dużym owłosieniem na tyłku no i narzadów płciowych( tu uratowało mnie golenie). Kiedys chciałem mieć zarost a teraz przez to nie wytrzymuje Mad .A to wszystko spowodowane przez moja gospodarke hormonalną i zbyt szybki rozwój....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marlonX



Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

mam podobny problem. W sierpniu skończę 21 lat i nie mam w ogóle zarostu na twarzy. Raz na miesiąc zgolę ten nieprawdopodobny, "młodzieńczy" blond wąs ( a nie jestem blondynem). Mam owłosienie na nogach, łonowe, pod pachami i przy pępku lekką "ścieżkę". Miałem problemy z opóźnionym dojrzewaniem, brałem leki. W tym tygodniu robiłem sobie badanie testosteronu ( 12,70 nmol/l czyli w normie). Byłem wcześniej u kilku lekarzy, mówili żebym czekał. Czekałem i nic. Zacząłem się codziennie golić, choć to goleniem nie można nazwać, po prostu jeździłem po twarzy maszynką,żeby "pobudzić" włosy i nic. Popadam troche już w depresję,że wyglądam jak chłopak, a nie jak moi rówieśnicy ( 4 lata młodsi ode mnie, krzyczą "młody to młody tamto" ). Poza tym jestem niski i chudy (177 i 68 kg), co mogę jeszcze siłownią nareperować, ale i tak ciężko, bo chodziłem 1,5 roku i nic się nie zmieniło (dieta też była). Co mogę zrobić, żeby mieć ten zarost ?

pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group