Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam 28 lat i nie mam zarostu.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 5:31 pm    Temat postu: Mam 28 lat i nie mam zarostu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to normalne? Nigdy się jeszcze nie goliłem,tylko wąsy mi rosną i jakieś tam "kłaczki" na brodzie,ale policzki mam głaciutkie jak pupa niemowlaka.Niektórzy faceci w gimnazjum już się zaczynają golić,a ja prawie 28 lat i w ogóle nie widzę żeby broda miała zamiar mi w ogóle zacząć rosnąć.Stąd ten mój młody wygląd,wszyscy mnie traktują jak nastolatka,bo widzą że nie mam zarostu,a za dwa lata 30-tka.
Oprócz tego wszyscy faceci mają włosy na tyłku,cały tyłek mają obrośnięty,a ja mam głaciutki,w moim wieku faceci mają owłosioną klatkę a ja mam głaciutką.Włosów na moim penisku też mam mało(w porównaniu do innych facetów).Niektórzy faceci mają całe owłosione ręce i nogi,a ja niby też mam włosy,tylko że takie rzadkie i z daleka ich nie widać.W ogóle jak tak na mnie spojrzeć,to wyglądam jak taki 15-to latek z młodziutkim ciałkiem.Gdyby nie moje wąsy,to chyba bym się do przedszkola cofnął.


Ostatnio zmieniony przez romantyk1980 dnia Nie Wrz 23, 2007 5:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a badałeś poziom hormonów?
byłeś u endokrynologa?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie.Bo wszędzie mam daleko.Do najbliższego lekarza mam około 6-7 km.A do szpitala to z 10.

Dlatego dzieci po 10-12 lat mówią do mnie per TY,bo młodo wyglądam.Czasem nawet jeszcze młodsze tak do mnie mówią.Trzy lata temu podrywała mnie 14-to latka.Powiedziała że by chciała się ze mną spotykać.Dała mi swój numer telefonu,żebym do niej zadzwonił.Ja na następny dzień zadzwoniłem,a ona do mnie "ile masz lat?" .Ja powiedziałem ,że 24.T ona "ojej,ja myślałam że masz z 18-cie" i odłożyła słuchawkę.Dlatego nawet dziewczynki po 13-14 lat do mnie per TY,bo myślą,że jestem od nich niewiele starszy.To wina mojego młodego wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem młody wygląd to zaleta, ale ok... Rolling Eyes
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym sie cieszył na Twoim miejscu ja mam 18 lat i musze sie golić co drugi dzień;] irytujące to jest strasznie;]

Ostatnio zmieniony przez mikmik dnia Czw Paź 04, 2007 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie golił w ogóle i bym się cieszył swoim zarostem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co tu do radości??
mam brudke która trzeba golić i jest uporczywe;[ syzyfowa praca;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja bym tej brody nie golił,chociaż bym wyglądał jak facet,a nie jak chłopiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... z zarostem to jest roznie, kiedys mi sie podoabli faceci ktorzy wogole nie maja zaorstu - moj ex tak mial i mi sie podobalo Smile teraz lubie jak moj terazniejszy facet ma leciutki zaroscik ale bez zadnych krzaczorow czy czegos takiego Confused wyglada tak sexi ale bez zarostu tez go lubie - to zalezy od mojego anstawienia i humorku Smile
moim zdaniem to zalezy od faceta czy lepiej mu w zaroscie czy nie Smile
moze tobie lepiej bez Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie:/

Brak zarostu to jakis problem organizmu. dzis nie masz zarostu a jutro znow cos innego sie uaktywin. Jak najszybciej badanie poziomu hormonow.

I tyle. A jak chcecie pogadac o seksownosci brodek to załóżcie temat: czy uwazasz ze zarost jest sexy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group