Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mam 12 lat i nadal nie mam okresu :(

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dostalam okresu w twoim wieku, ale to ze ty tak jak wiele innych dziewczyn w twoim wieku go nie ma to jeszcze nic nie znaczy. Napewno wszystko jest ok, a martwic to sie mozesz jak okres nie wystapi do 17 roku zycia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

główka do góry masz jeszcze ok5 lat na pojawienie sie okresu. a ciekawy to on nie jest. także nawet jak chcesz miec go teraz to Ci nie życzę iż potem i tak powiesz.... faktycznie mógł byc poźniej, te dwa lata np później Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
limonka1984



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łask - obecnie Irlandia
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 2:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam okres jak miałam 14 lat...i również przyjęłam to z wielką dumą...nawet w środku nocy obudziłam moja mamę i opowiedziałam jej co się stało hihihi....ale to nic przyjemnego i chyba tylko ten pierwszy jest tak oczekiwany...bo to bolesne przeżycia przynajmniej dla mnie...czasami mdlałam z bólu więc ciesz się ... Masz dopiero 12 lat - wszystko przed tobą...pozdro gorące Surprised


----edited by emilka----
nie pisz całych postów wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paula ciesz się wolnością...Ja też strasznie nie mogłam się doczekać miesiączki, bo wtedy jest to duży znak, że dziewczyna wkracza w dorosłość, staje się kobietą... Jednak bardzo szybko przekonałam się jakie to uciążliwe jest...Wszystkie dolegliwości, boli brzuch i krzyże, rozdrażnienie, zmiana nastroju, wrażliwe piersi... Dostałam miesiączkę mając 15 lat więc już miesiączkuję 2 lata...Uwierz ta upragniona chwila nadejdzie prędzej czy później, ciesz się, że jesteś wolna jak narazie od tego problemu Very Happy Martwić się możesz dopiero, gdy ukończysz 16 lat a miesiączki nie będzie nadal... Dojrzewasz prawidłowo na co dowodem są przetłuszczające się włosy i śluz...U mnie śluz wystąpił jakies 2 lata przed pierwszą miesiączką...Masz czas to, że koleżanki już mają nie znaczy że z Tobą jest coś nie tak...Każda młoda kobietka dojrzewa inaczej, tak samo jak w przyszłości się przekonasz inaczej przechodzą ciążę itd Very Happy Wszystko w swoim czasie...Buziaki trzymaj się ... I głowa do góry Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja123



Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To samo przyjdzie....I nie martw się...Nie które dziewczyny w wieku 15 lat nie mają jeszcze okresu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja to bym chciała mieć okres jak bym miała 17lat heh a miałam 13 więc ciesz się że go niemasz jak narazie bynajmiej niemasz zmartwień tylu
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka1977



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Francja
PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie
zym pozniej tym lepiej Smile uwierz Smile
ja pierwsza miesiaczke dostalam kiedy skonczylam 14 lat w ostatni dzien wakcji Wink
cierpliwosci paulinko;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fikus



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja okres dostalam w wieku 16 lat, wtedy bardzo sie cieszylam, ale teraz oddalabym go komus... hehe juz mi sie znudzilo takie comiesieczne cierpienie Wink a tez przezywalam ze jeszcze nie mam, moja kuzynka dostala okolo 2 lat przede mna i naprawde, baaaaaardzo to przezywalam wtedy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fikus ciesz sie bo jak to mowia" krewka leci - beda dzieci " hehe Razz zebys nie miala okresu to nie ma mowy o ciazy. nie mowie ze teraz,zaraz ale za jakies pare lat.. bedziesz wdzieczna ze wszystko jest ok Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata2107



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 8:58 pm    Temat postu: Ello Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam biały śluz wiem co oznacza i co to jest ale nie wiem jednej rzeczy mam juz go bardzo dlugo ok. 4 miesięcy albo troche dlłużej i mam 12 lat i nie wiem ile taki śluz powinien trwać błagam odpiszcie:!:

[color=green]
-----edited by emilka-----
przyłączyłam temat do zbliżonego problematyką[/color]

[color=red]Nie zakładaj nowego tematu skoro istnieje już pokrewny, na dodatek w różnych działach!Przeczytaj regulamin forum! Drugi temat usunęłam. / nowicjuszka[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group