Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mam 12 lat i nadal nie mam okresu :(

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulinka



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: NJowy targ
PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:23 pm    Temat postu: mam 12 lat i nadal nie mam okresu :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc mam 12 lat. Chciala bym juz dostac miesiaczke bo moje kolezanki juz maja sluz pojawia mi sie na bieliznie od prwie roku bardzo przetłuszczaja mi sie włosy.

Czy mozna przyspieszyc pierwsza miesiaczke?
po jakim czasie w czasie sluzu dostaje sie miesiaczke?

Prosze dajcie mi pomoc!!!!!!!!!! Sad Sad Sad

---edit by Wind_Of_Hope---
prosze pisac max 3 emotikony obok siebie!
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syla23



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paulinka wiem że w twoim wieku każda oznaka dorosłości jest bardzo oczekiwana a tym bardziej cos takiego jak miesiączka nie martw się to co ma nastąpić nastąpi prędzej czy puźniej a na twoim miejscu bym się cieszyła że jesteś jeszcze wolna od tego problemu. Ja dostałam pierwszy okres jak miałam 15 lat i byłam z tego dumna że dopiero wtedy bo inne moje koleżanki cierpiały o wiele wcześniej, a ja miałam wolną głowe od tego i mogłam zająć się czymś innym od czego one były odciągniete bo się źle czuły (np chodziłam na basen). Pozdrwiam cie gorąco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z przedmowczynia,okres to naprawde nic fajnego,ale rozmumiem Cie,ze chcialabys juz poczuc sie kobieta.Ja mialam wlasnie 12 lat jak dostalam pierwszej miesiaczki i bylam z tego powodu bardzo dumna,ale przestalam sie szybko cieszyc jak poczulam co to znaczy naprawde.Tak wiec czekaj cierpliwie,napewno niedlugo nadejdzie,ale to narawde nic przyjemnego. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

--- edit by karioka---
Trmat przenoszę do odpowiedniejszego działu.


Dołączam się. Wink

Ze mną było tak jak z Agą. Nawet datę pamiętam! Razz

Ale to, że w wieku dwunastu lat nie masz miesiączki nie jest niepokojące. Do lekarza można iść, gdy dziewczyna skończy 16 lat i dalej nic.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez pamietam date,bo to byl Dzien Matki Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paula nie ma co tego przyspieszac Smile czekaj spokojnie... na pewno dostaniesz, ja dostalam jak mialam 11 lat - uwazam ze to za wczesnie bo juz taka mloda bylam a sie meczylam podczas okresu, dolegliwosci i takie tam... wiec nie martw sie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj jeszcze masz czas, moje kolezanki dostawały okres nawet w wieku 15 lat. tez narzekały ale teraz doceniaja ten komfort.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
słońce



Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 6:10 pm    Temat postu: nie bój się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sięz wszystkimi opiniami na okres cierpliwie poczekaj wszystko jest w porządku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja dostalam szybko okres bo w wlasnie w wieku 11 lat. I zle mi z tym bylo Crying or Very sad bo mialam straszne bole i wogole zazdroscilam kolezankom ze one dostaly pozniej i nie musialy sie meczyc tyle..takze mysle ze poprostu wszystko w swoim czasie i nawet jak dostaniesz okresik w gimnazjum to nic strasznego nie bedzie Very Happy
Powrót do góry
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poki co fajnie ze sie intersujesz, ze jestes swiadoma, poczytaj troche o fizjologi miesiaczkowania zebys mogła obserwowac swoje cialo i nauczyc sie je rozumiec. Mozesz tez rozeznac sie wsrod dobrych ginekologow. Ppytac kogo poleca mama czy kolezanki.
Proponuje tez poszperac w necie sa rozne str o tym temacie. np ---my jednak uparcie będziemy się bronić przed wklejaniem linków do takich stron - jeżeli chcesz coś konkretnego stamtąd przytoczyć, to albo zacytuj fragment albo powiedz własnymi słowami:) pozdrawiam -----emilka zrobiona na wzor angielskiej str. na wyspach jest bardzo popularna, generalnie wiekszosc kobiet ja zna:) a my mamy polski odpowiednik Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group