Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mały biust

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind z przyjemnością Twisted Evil
małe jest piękne i wszędzie się zmieści Wink
ale jak to mój chop mi na to odpowiada "duże więcej może"Very Happy
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
-_bebe_-



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe, to może jeszcze ja się dołączę bo ostatnio nie za bardzo miałam czas.. Wink która z Was chce małe b?? bo wg mnie to zdecydowanie za małe... Confused mi jak narazie do zajścia w ciążę się nie spieszy, wręcz przeciwnie. muszę się jakoś trzymać, aby do tego nie doszło.. Smile no fakt, komentarze tych dresów o których pisała samotna_ona to nie koniecznie fajna sprawa.. ale cóż, oni tacy są.. heh, nie pozostaje mi nic innego jak zaakceptować siebie (w całości, bo o reszcie wolę nie wspominać Laughing ) dzięki! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Małe b...Ja chętna ^^a co powiesz na 65a hmm?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
-_bebe_-



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy, no może, może Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie rozumeim nic z tych cyferek... 65a to mniejsze od małego B? a małe b tzn jakie? Razz 75? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 12:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

65- obwód pod biustem
a - rozmiar miseczki...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
-_bebe_-



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 9:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope zgadza się.. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monti



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kupowałam stanik 65A, a jak się okazało lepiej biust będzie wyglądał w 60B.
Tak więc często źle dobrany stanik sprawia że nieatrakcyjnie wyglądamy w bluzkach z dekoltem. I przede wszystkim: mały czy duży - ważne, aby był zadbany, jędrny itp.

Ja niestety również należę do osób z małych biustem, ale zaakceptowałam siebie taką, jaką jestem. Ważne, że mojemu facetowi również podobają się.

Aaaa, no i za kilkanaście lat nie będzie mi nic do pępka zwisać Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to tez fakt Smile heh. małe to mały problem a duze.. to ogromny problem Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kk001



Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 5:16 pm    Temat postu: pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzymaj link do ukochanego przeze mnie biustonosza. Mały biust to nie koniec świata !!! Ja ma rozmiar B i owszem kiedyś miałam kompleksy ale teraz się z nich śmieje. Grunt to zaakceptować siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group