Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mały biust

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
-_bebe_-



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 12:46 pm    Temat postu: mały biust Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym zaczerpnąć porady na temat dotyczący malego biustu... Embarassed czy istnieją jakieś metody naturalne (oprócz ćwiczeń, bo o tym już czytałam) aby go powiększyć??? chcąc założyć bluzkę z dekoltem, bądź obcisły sweterek czuję się bardzo źle i niewygodnie. Crying or Very sad wiadomo jak się prezentuje młoda dziewczyna, a płaska jak deska... Sad wcale nieatrakcyjnie! i bardzo się tego wstydzę , dlatego szukam jakiegoś sposobu... wcześniej zastanawiałam się już nawet nad tym, aby zacząć kurację z jakimiś tabletkami, ale wiem, że mają bardzo różne skutki uboczne.. Sad POMOCY!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sposób nie zawsze skuteczny - przytyć...

Można optycznie powiększyć biust stosując biustonosze typu push up, różnego rodzaju wkładki itp.

Z metod ingerencyjnych:
Odrobinę biust może się powiększyć podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Ale to tylko podczas ich stosowania. Po odstawieniu biust wraca do wielkości sprzed stosowania.

Można wstrzyknąć botoks lub poddać się operacyjnemu powiększeniu biustu.

Inne preparaty bez recepty niby powiększające biust to tak zwany "pic na wodę".
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wynaleźli niedawno jakies tabletki powiekszajace biust..ale nie wierze tym specyfikom... ;/
bebe a moze nie jest tak zle jak piszesz? jestes pewnie szczupła laska i nie ma co sie odkładac bo piersi to nic innego jak tkanka tluszczowa..jak masz jej mało to i cycki sa mniejsze Razz a jak jestes "przy sobie" to i masz czym oddychac Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie te specyfiki bo nie można ich inaczej nazwać jedyne co robią, to oddziaływują na wątrobę....Jak większość leków niestety nie dobrze...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
-_bebe_-



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie...botoks bądź operacja... nie jestem do tego przekonana... wg mnie to nic...hmm...fajnego.. Neutral a co do tabletek to naczytałam się tego tyle, że aż głowa rozbolała.. wind_of_hope, jestem szczupła, więc może rzeczywiście jest coś w tym co piszesz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bebe napewno Smile. malo kiedy szczupłe laski maja wiekszy biust bez zazywania tabsow anty... ja takich bynajmniej nie znam Smile
jak zajdziesz w ciaze to mysle ze powiekszy sie Wink i juz tak zostanie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope ja ważylam ok 54 kg - miałam 75C!...
no teraz waże więcej bo sięprzytyło to wiadomo obwod się zwiększył Wink
ale to jest męczące mieć większy biust Sad
gapią się na piersi (fajnie jak jakiś przystojny się patrzy, ale jak jakiś stary dziad to już nie fajnie Laughing ).
bebe oddam Tobie troszke od siebie co Ty na to Wink?
mi się ogólnie mniejsze biusty bardziej podobają.
ale jak raz się przytulilam do koleżanki piersi (rozmiar E Twisted Evil ) to prawie zasnęłam Wink
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhehehe Razz no własnie zdarzaja sie wyjatki Smile
ale tak zawsze jest jak sie ma małe to zazdrosci sie tym co maja C,D,E...
a jak ma sie za duze to z kolei chce sie byc posiadaczka A,B Razz
i wez dogodź babie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi dość szybko piersi zaczęly rosnąć Sad bo w 6 klasie podstawówki już miałam takie hm b...
oj jakie kompleksy miałam!
wiecznie szerokie koszulki by zakryć piersi Very Happy strasznie wspominam te czasy - cycata na mnie wołali Very Happy
dopiero jakoś w LO zaczęłam siębardziej kobieco ubierać.
pamiętam jeden tekst dresów na moim osiedlu. ja jak metalówa na czarno Very Happy i taki fajny topik... przechodze koło pacanów i jeden do mnie "ty ale cyce tobie latają, fajne masz" a drugi mówi "patrz szatan za nią idzie" Twisted Evil Laughing

no ja bym chciała mieć takie B :Dnie za duże nie za małe. takie wsam raz Smile
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja Ci oddam swoje a Ty mi swoje Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group