Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leki na sen

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 9:25 pm    Temat postu: Leki na sen Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosujecie jakieś leki nasenne? Ostatnio mam spory problem ze spaniem, ciezko mi zasąc i łatwo sie budze wystarczy dosłownie nawrt cichy dźwięk i się zrywam z łóżka, to pewnie przez to że mam problemy rodzinne i caly czas moje myśli wokół tego krąża, zastanawiam się nad jakimiś lekami nasennymi ale nie chciałabym brac czegoś o czym był padła i rano byłby problem ze wstaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
primos



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie chcesz się truć jakimś chemicznymi lekami na sen, najlepiej poszukaj takich typowo ziołowych, które mają działanie wyciszające i uspokajające. Leki na sen, najlepiej niech dobierze Ci lekarz. Wiem co to znaczy mieć problemy ze snem. Okropne, też tak miałam ale poszłam do lekarza, który przepisał mi tabletki, nie pamiętam jak się nazywały, ale po nich zasypiałam jak dziecko, a następnego dnia nie byłam otumaniona. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, byłam u lekarza ale kazał mi pić melisę :/ bo na inne mocniejsze to jeszcze za wcześnie, szkoda ze nie pamiętasz jakie miałaś przepisane, na rzie kupilam sobie nerovomix sen i chociaż jakoś nie byłam przekonana to jednak to pomogło Smile nie ma to jak w końcu się wyspać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martalem88



Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma leków nasennych, są tylko leki które przyśpieszają sen ale nigdy nie rozwiążą one problemów zaburzeń snu. Zaburzenia snu są zjawiskiem wieloczynnikowym, dlatego przyjmowanie leków nasennych to tylko chwilowe oszukiwanie organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justdobosz21



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Godzinę przed pójściem spać zagotuj sobie banana ze skórką przez 10 min w wodzie, i wypij ten napar. Mi pomógł miałam twardy sen i sie wyspałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stefan829



Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi wystarczy herbata Lord Nelson ze specjalnej receptury. Ułatwia zasypianie


________
Somatodrol opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez od dość dawna miałam problemy z zasypianiem. Piłam melise i nawet pomagala, ale ten smak..nie znosze ziół, ale na mnie działąją, poszłam do apteki i pani dała mi nervomix, to są ziołowe tabletki, więc nie uzależnia, a zasypiam po nim bardzo szybko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
al4be



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy co jest przyczyną problemów ze snem. Ja łykam melatoninę 5mg i daje radę. Mocniejsza jest ponoć hydroksyzyna

___________________
https://sprintpozyczka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozalia123



Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak się rano czujecie po tym nervomixie? przydao by mi sie coś takiego na wyjazdy co by mi pomoglo zasnąć, bo zwsze jak gdzies jadę na szkolenie to spac nie mogę i chodzę jak zombie potem cąły dzień i jak tu sie szkolic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się czuję ok, nie zamula, jak mówiśz o tej wersji sen to polecam, dużo szybciej po nej zasypiam i czuję się rano wyspana, też mam podobny problem z tym spaniem poza domem, cięzko to idzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group