Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leki na sen

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angelikaa2



Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam podobny problem i przerabiałam już wielu różnych leków i jak pisałaś, po niektórych rano było na prawdę ciężki. Z tych bez recepty to porażka i szkoda pieniędzy, nic a nic nie działają, zwłaszcza ta cała melatonia i jej pochodne. Tu ktoś w ciekawy sposób opisał całą listę leków nasennych i tego jakie mają skutki uboczne a jakie pozytywne skutki http://medicot.pl/forum/inne/skuteczne-leki-nasenne/ Po przeczytaniu opisów tych leków, będziesz wiedzieć od których trzymać się z daleka jak lekarz ci przepisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marikakosa



Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę zaproponować tabletki nasen albo hydroksyzynę, która mnie osobiście bardzo pomaga. Jeśli jednak nie możemy spokojnie spać proponuję udać się do specjalisty po konsultacje. Badania laboratoryjne również tutaj mogą pomóc znaleźć przyczynę..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosował ktoś z Wa te tabletki? https://www.doz.pl/apteka/p129798-DOZ_PRODUCT_Senocalm_z_melatonina_tabletki_powlekane_30_szt. w składzie melatonina, magnez, chmiel, melisa a to składniki znane z wlaściwości uspokajających i ułatwia zasypianie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lineska napisał:
Stosował ktoś z Wa te tabletki? https://www.doz.pl/apteka/p129798-DOZ_PRODUCT_Senocalm_z_melatonina_tabletki_powlekane_30_szt. w składzie melatonina, magnez, chmiel, melisa a to składniki znane z wlaściwości uspokajających i ułatwia zasypianie


Zamawiałam je swojego czasu i fajnie działały. Chociaż nie miała problemów ze snem samym w sobie tylko z zasypianiem. Warto spróbować, bo to ziołowe i na aptece DOZ kosztuje grosze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group