Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leki na grypę / przeziębienie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:31 pm    Temat postu: Tabletki na ból gardła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś dobre tabletki na ból gardła? męcze sie z tym i zadne tabletki nie pomagaja a chyba wzielam juz wszystkie jakie tylko mozliwe Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej pomaga Coldrex, ale dobry jest też taki nowy Trachisept i jakiś środek (może też Coldrex?), który ma w nazwie "dolo intensive". Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a Coldrex to jest do picia czy tabletki jakies?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, mi pomaga septoleta czasem. ALe mój sposób na ból gardła jest zawsze 1 i dla mnie niezawodny, choćpowiem, że pewnie nie będziesz chciała wypróbować. Wielu osobom polecałam, nie wszystkie skorzystały, ale te które się skusiły, nie żałowały. A mianowicie ja biorę szczyptę pieprzu i wrzucam głęboko w gardło, jak najgłębiej, wtedy nie czuję pieczenia. TO rozgrzewa. RObię tak przynajmniej dwa dni pod rząd, po jednym razie. Tak wyleczyłam anginę, gdy już nic nie pomagało. Polecam
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o a o tym to nie slyszlam Smile wiec biore pieprz i tak raz dziennie przez dwa dni tak?? chyba dobrze zrozumialam Smile nie no musze wyprobowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka mi pomaga zawsze Sebidin- tabletki do ssania,nalezy brac w odstepach 6 h i naprawde pomagaja. Bo miod + mleko to juz davno i nieprawda,przynajmniej mi nie pomaga. Polecam Sebidin Wink
pzd. my team hehe Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ka w 3 dni wyleczylem mocne przeziebienie bodaj max gripem i do tego oczywiscie zestaw witamin Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheh dzieki za rade Smile Sebidin juz bralam i nie pomogl niestety nawet bralam te mocne tabletki Strepsils Intensiv ze srodkiem znieczulajacym i nic :/ ale juz raz dzis zrobilam sobie tym pieprzem i jak narazie nic mnie nie boli Smile zobaczymy w nocy i rano bo wtedy to najgozej :/ ale dzikuje za porady Smile
Helloween bralam Ferveks wiec na razie Max grip odpada o wykituje od tych lekow hehe Smile
buzki:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka sama prosiłas o porade wiec teraz grzecznie łykaj medykamenty hehe Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc Pituszka. Myślę, że jeśli Cię uporczywie boli, to możesz wziąć nawet 3, 4 dni ten pieprz i to tak rano i wieczorem, on nie zaszkodzi, poprostu rozgrzewa. Tylko jeśli masz jakiąś ropną anginę, to lepiej tego nie brać, na jakieś rany w gardle też nie. ALe jeśli to sam ból, to polecam. Powodzenia
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group