Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lęk przed bliskością?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LastSleep



Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 3:24 pm    Temat postu: Lęk przed bliskością? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 2 miesięcy jestem z wspaniałym mężczyzną... Jednak od jakiegoś czasu ma nieustanne napady gniewu, pretensji.. sama nie wiem jak to nazwaćSad Pisze mi bardzo przykre smsy.. w ktorych pisze np; "Bo nie chce ----- rozumiesz nie chce i to nie twoja wina! poszukaj kogos normalnego ja kochac nie umiem rozumiesz? odejdz!! nie chce tego!".. Ma do mnie pretensje o wszystko, startuje mi z tekstami "----- z mojego życia", "nie chce cie znac", "postanowilem ze bede z toba dlatego, bo ty tego chcesz. mi to jest obojętne", "myslisz ze bez ciebie sobie nie dam rady? spokojnie bez problemow uloze sobie zycie".. Twierdzi, ze i tak niedlugo od niego odejde wiec nie ma sensu ciagnac tego zwiazku dalej.. celowo sprawia przykrość, jest niemily.. zrywa zwiazek..

Na drugi dzien jednak zaluje swojego zachowania.. przeprasza.. twierdzi ze nie kontrolowal tego co mowi.. dziękuje za to ze mu wybaczylam i prosi o cierpliwosc gdyby mu to sie zdarzalo.. twierdzi ze jestem mu potrzebna, ze mnie kocha.. ze pragnie.. za pare dni jednak znowu jest to samo:( powiedzial ze wybierze sie do psychiatry z tym, bo chce byc ze mna, zalezy mu na tym zwiazku i nie chce mnie ranic.. pisze "Chcialbym byc zawsze przy Tobie wiesz..? jestes wspaniala kobieta" ..ma juz termin ustalony ale za jakis czas dopiero.. a ja nie wiem co robic:( nie wiem juz ktory on jest prawdziwy, co tak naprawde czuje.. moja cierpliwosc sie powoli konczy.. a zalezy mi na nim bardzo i nie chce go stracic:( chcialabym jakos pomoc.. ale nie wiem jak.. a jego slowa tak bolą.. tymbardziej ze nigdy nie powie mi nic takiego na zywo, tylko zawsze przez smsy.. nie wiem ile jeszcze takie traktowanie i przykre slowa wytrzymam..

Dodam jeszcze, iz wychowywal sie on w rodzinie alkoholikow.. sam jest alkoholikiem ale nie pije juz od grudnia.. mial bardzo niemile doswiadczenia z kobietami.. jest on tez czlowiekiem bardzo zamknietym w sobie, nie lubi przebywac miedzy ludzmi odkąd przestal pic..
prosze, pomocy! bo juz nie wiem co robic:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinnaś szczerze porozmawiać z chłopakiem, powiedzieć mu, ze jego zachowanie jest nie do zniesienia.

Jeżeli Ci na nim zależy, to według mnie poczekaj do początku leczenia, jeżeli Cię kocha, będzie chciał zmienić swoje zachowanie.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:

Jeżeli Ci na nim zależy, to według mnie poczekaj do początku leczenia, jeżeli Cię kocha, będzie chciał zmienić swoje zachowanie.


Dokładnie. Czekaj do końca leczenia, mam nadzieję, że się poprawi.
Możliwe, że jest zestresowany i przekonany, że kolejna kobieta może zadać mu ból psychiczny i najzwyczajniej się tego boi. Nic dziwnego, skoro miał takie przeżycia. Ale porozmawiaj z nim w tym kierunku.
Nie dopuść by znów zaczął pić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj jednak o tym, że nie powinnaś dać się krzywdzić. Nikomu, ukochanemu też.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 5:21 pm    Temat postu: TO NIE NORMALNE! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Twierdzi, ze i tak niedlugo od niego odejde wiec nie ma sensu ciagnac tego zwiazku dalej.. celowo sprawia przykrość, jest niemily.. zrywa zwiazek..

Uważam, że on tylko na to czeka, abyś tak właśnie zrobiła.
Pewnie już mu się znudziłaś?
Teraz testuje cię na ile może sobie pozwolić.
W pewnym momencie może posunąć się dalej.
Pisząc tak:
Cytat:
----- z mojego życia", "nie chce cie znac", "postanowilem ze bede z toba dlatego, bo ty tego chcesz. mi to jest obojętne", "myslisz ze bez ciebie sobie nie dam rady? spokojnie bez problemów ułożę sobie życie........

Ubliża tobie i ma cię za szmatę (przepraszam).
Można być, jak nie wiem co nawalonym, ale szacunek dla tej drugiej kochającej istoty powinien być. Owszem kłótnie, bijatyki, ale to? I w dodatku po trzeźwemu?
Wcześniej pewnie też nie szanował kobiet i dla tego od niego odchodziły.
On wybrał sobie taką linię postępowania, aby poniżając innych siebie wybielić.
Gra rolę pokrzywdzonego tworzy sobie alibi.

Jest pewien rodzaj ludzi którym to odpowiada, więc tylko ty powinnaś zadać sobie pytanie o swoją rolę w tym związku.
Czy ci jest w nim dobrze?
Pisząc poniekąd ten post, dałaś na nie odpowiedź.
Ale?
Co ja myślę o tym?
Ja nie widziałbym tam, dla siebie miejsca.
W mojej naturze nie leży płaszczenie się, na każdych warunkach.
Jeżeli związek, to partnerski.
A........
A może jest on tak piękny?
I pewnie wydaje mu się, że tylko pstryknie i już kolejna będzie jego?

KOBIETO OBÓDŹ SIĘ, TO NIE NORMALNE!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idz z nim do psychologa i jakihcs poradni..

JA tez tak mialem z moja kobieta.. ataki wscieklosci w moja strone ale teraz wszystko w miare normalne jest wiec wszystko przed Toba:)

a iComet czesto jest tak ze przy pewnych chorobach >depresja np> chocbys chcial nie panujesz nad swoimi slowami, getami i uczuciami..

Wtedy jest pare sposobow pomocy przy czym najzejsza jest terapia.

aha i czy on lyka jakies tabletki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co miłosc robi z ludzmi Rolling Eyes Shocked
kobiety godza sie na wszystko a potem sa maltretowane przez mezow bo oni wiedza jak daleko moga sie posunac...
obudz sie poki czas Exclamation z nim nie warto wiazac przyszlosci
jak mozna powiedziec osobie ktora sie kocha"-----**" Shocked w głowie mi sie nie miesci...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli popadł w psychiczny dołek, to widocznie można... niech da mu trochę czasu na leczenie. Później się okaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też tak sądzę. Wiele można jeżeli ma się problemy samemu ze sobą. Człowiek jest stworzeniem samolubnym, kiedy świat mu się wali nie myśli o innych.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind najlatwiej jest zerwac.. jesli sie jest z ta osoba to dopiero potem widac jak czlowiek to docenia co ma..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group