Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

laserowa korekcja wzroku cena

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusk



Dołączył: 25 Maj 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy po takim zabiegu szybko dochodzi się do siebie? Ja teraz mam często suche oczy i jakby nie zakraplanie kroplami hialeye free to ciężko by było wytrzymać. Jak ich nie stosowałem to nie raz zdarzyło mi się złapać zapalenie spojówek, oczy były suche, ja je tarłem i to tylko pogarszało sprawę, teraz sobie nawyk wkraplania zrobiłem i jest dużo lepiej. Chciałbym się w końcu pozbyć wady wzroku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja płaciłam jakieś 3,5 tys za jedno oko. Poszukaj dobrego lekarza na www.ranking.abcZdrowie.pl, jakiegoś okulisty który specjalizuje się w tego rodzaju zabiegach i wszystko ci wytłumaczy na spokojnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group