Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

laserowa korekcja wzroku cena

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 7:22 pm    Temat postu: laserowa korekcja wzroku cena Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ile płaciliście za laserową operację wzroku?
Chcę się orientacyjnie wypytać - przy krótkowzroczności -4,5
?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Baszka



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy od badań szczegółowych,...
ale na pewno powyżej 3 tysięcy za oko, nfz nie refunduje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie... w ogóle nie kumam dlaczego, gdzie nie pytać to takich zabiegów ułatwiających życie czy nawet ratujących zdrowie to albo nfz nie refunduje, albo trzeba płacić czy zagranicę jeździć.
Chory system.
No ale nic - dowiadywałam się już mniej więcej w Sopocie, w klinice jednej niedaleko molo że koszt może wyjść od 2 tysięcy nawet, ale to faktycznie najpierw trzeba badania wszystkie i wywiad, a dopiero potem sie okaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magdag



Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Droga sprawa, ale na pewno warto, zwłaszcza w młodym wieku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Baszka



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 01, 2015 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie i tak z tego co pisali w blikpolu - tej klinice o której pisałaś (znalazłam) to i tak dopiero od 21ego roku życia mozna robić takie operacje,
a wcześniej nie bo wtedy wada stabilna nie jest.
Ale wydatek mały nie jest, dużo odkładania więc mam czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabat



Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kozy
PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok. 3000 tys takie cóś kosztuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ophelia



Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy cena 3000 złotych to jest cena za jedno oko? W ogóle nie rozumiem dlaczego NFZ takich zabiegów nie refunduje. Rozumiem, jak ktoś ma małą wadę, ale przy wadzie powyżej 5D już jest inna sprawa. Nawet ludzie nie zdają sobie sprawy, jak bardzo taka wada wzorku może przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Powinno się to wszystko zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Norbert1



Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję to w lexum w Poznaniu biorą 3000 zł za oboje oczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastka2
Spamer


Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zależy, ale w takiej sytuacji najlepiej poszukać najlepszego miejsca, gdzie taki zabieg wykonają najlepiej. Ja robię rutynowe badania oczu [zakaz umieszczania reklamy i inków na forum] dzięki czemu mam wszystko pod kontrolą. Wcześniej, przed leczeniem miałam poważne problemy ze wzrokiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anastazja.wojdyga



Dołączył: 23 Paź 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam zabieg lentivu w optegrze , czyli tzw mikrosoczewkową korekcję wady wzroku , a dlatego wybrałam ta metode , bo jest w 100% bezpieczna i dla mnie mega istotna rzecza było to zebym mogła wrócić do normalnego życia już na drugi dzień . co do ceny to w optegrze za jedno oko zapłacisz 3500 zł .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group