Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lakiery do wlosow

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedziec Wink Ja sama wiem niewiele na temat prostownic bo mam wlosy tak proste ze bardziej sie nie da Wink I chyba zaczne to doceniac Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOBIETA napisał:
Dobrze wiedziec Wink Ja sama wiem niewiele na temat prostownic bo mam wlosy tak proste ze bardziej sie nie da Wink I chyba zaczne to doceniac Laughing


zazdroszcze ;)hehe
teraz gdy mi bardziej urosły trochę się "falują" Wink
ale zdecydowanie bardziej podobają mi się proste..
kobietą trudno dogodzić Wink heheh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cale zycie marzylam o kreconych wlosach.Mialam w domu niewiarygodna ilosc walkow lokowek itp. A moje wlosy nawet po najwiekszych torturach po pol godziny wracaly do swojego stanu naturalnego. Doszlo do tego ze na studniowke zrobilam sobie trwala Laughing O ludzie! Jak ja ochydnie wygladalam Laughing A tak do konca mi przeszlo kiedy zobaczylam ile czasu poswieca moja kolezanka zeby jej loczki nie wygladaly jak siano Wink Teraz ciesze sie z moich prostych.Ale takie lekko falowane to chciala bym miec. Moim zdaniem sa bardzo kobiece Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group