Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lakiery do wlosow

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 8:27 pm    Temat postu: Lakiery do wlosow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc Wam Smile
Mam pytanie... jak latwo sie domyslec Razz
Ostatnio zrezygnowalam na troche z prostownicy i postanowilam wiazac wlosy, ale.. ale mam grzywke i zeby ja zwiazac i okrzesac grzewe to musze uzyc duuuuzo lakieru... Mam taki z Nivei i jest dobry tzn dobrze trzymma.... ale czy takie lakiery tez niszcza wlosy? Czy w tak duzym stopniu jak prostownice? Bo juz nei wiem co bedzie lepsze dla wlosow...
A i jesli znacie to prosze polecic dobre lakiery.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kosmetyki typu lakiery do włosów,żele itp. niszczą włosy, napewno nie w takim stopniu jak suszarka, prostownica czy "gofrownica" do włosów, ale jednak zawsze. A nie możesz wiązać włosów bez grzywki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaa... ja miałam kiedys krotkie włosy i oczywiście brałam na lakier, piankę i żel...teraz mam jednego biednego kucyczka z tylu głowy.

A po suszarce i tej gofrownicy( czy jak to się tam nazywa...) to też nieźle.
Włosy się wysuszają i rozdwajają, palisz je używając takich urządzeń.
Nie duś ich takimi miksturami i różnymi maszynami.

Skończ z tym jak najszybciej. Mówię z autopsji. Teraz latam po aptekach i moczę łeb w jakichś roztworach i faszeruję się tabletkami.

Moja rada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

slyszalam ze prostownice parowe z koncowkami ceramicznymi mniej niszcza wlosy. i moze pomysl nad zmiana fryzjera. po dobrym cieciu wlosow prawiw nie trzeba ukladac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fryzjer raczej dobry tylko mam zly typ wlosow.. w sumie moglabym zyc bez prostownicy ale wygladam strasznie a jak sie wyglada ladnie to odrazu sie lepeij czuje Smile

A jakies lakiery domowej roboty ? Typu woda z cukrem czy jakies inne? Tez sadzicie ze to niszczy?

Bez grzywki tez czasem robie ale ja jestem osoba czynnie uprawiajcaa sport wiec czasem trzeba miec wygode i wtedy grzywka do gory musi isc...
Powrót do góry
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co to grzywki to poprostu ja podpinaj spinkami,sama mialam z tym problem Smile a jesli chodzi o pielegnacje to powinnas isc do sklepu z produktami dla wlosow i kupic preparat w sprayu np.firmy fructis,albo niech ci doradzi fryzjer(koszt okolo 30zł) wtedy podczas prostowania włosy mniej sie niszczą,lub nie są aż tak sztywne(gdy juz nie prostujesz).Jesli masz kształ twarzy "przystosowany" do krotkich włoskow to je zetnij,nie beda sie niszczyc,mnie wydarz na "cud" preparaty itp Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie jest taki preparat. nazywa sie LOTION. juz nasze mamy go uzywaly Wink jest na bazie skladnikow roslinnych i z tego co zauwazylam u siebie nie niszczy wlosow. tylko nie trzyma tak mocno jak normalny lakier. jest tani i ja go kupuje w hipermarkecie Tesco ale pewnie gdzie indziej tez jest. sprobuj. napewno ci nie zaszkodzi a jesli nie bedziesz zadowolona to strata pieniedzy niewielka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaa
Gość









PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapuszczamw losy wiec nie zetne ich i sobie to obiecalam Smile

A co do tego lationu to jest lakier taki? mam go szukac w dziale z lakierami czy w czym ? Smile A jekiej to firmy?
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

firma tez nazywa sie lotion. to jest podluzna nieduza przezroczysta butelka i pisze na niej lotion2.powinna byc w dziale z lakierami i produktami do ukladania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOBIETA napisał:
slyszalam ze prostownice parowe z koncowkami ceramicznymi mniej niszcza wlosy. i moze pomysl nad zmiana fryzjera. po dobrym cieciu wlosow prawiw nie trzeba ukladac.


posiadam taką prostownice i żadne cuda..i tak niszczą włosy i tak..
jeżeli chodzi o lakier do włosów to osobiście polecam z Tafta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group