Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ładne stopy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja swoim robię raz na tydzień taką kąpiel najpierw w soli później w olejkach. Następnie wcieram dużą ilość kremu i zakładam skarpetki. Później są gładziutkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, skarpetki złuszczające super się sprawdzają. Potem tylko pilnować kremu do stóp i regularnego stosowania i jest ok.
Idzie jeszcze teraz wiosna wiec akurat trzeba będzie pokazać stopy.
Ja używam epilfeet i myślę czy by jeszcze męża nie namówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariu



Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skarpetki złuszczające raz na tydzień albo dwa, do tego kremy z mocznikiem, olejki, peelingi, by pozbyć się martwego naskórka i masaże. Ja jeszcze polecam antyperspirant albo dezodorant na takie upalne dni, jakie teraz się robią Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mariu a nie za często co tydzień ? Chyba nawet na opakowaniu jest napisane że minimum co 10 dni... Mi samej efekt starczy na jakiś miesiąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raz na tydzień to nawet realnie się nie da, bo po takiej masce skóra zaczyna schodzić po 3-4 dniach dopiero. Zalecane stosowanie to raz na 4-5 tygodni z tego co ja wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group