Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ładne stopy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 11:45 pm    Temat postu: Ładne stopy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dbacie o stopy? Macie jakieś sprawdzone kosmetyki, zabiegi, które warto stosować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 11, 2016 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Regularne złuszczanie i nawilżanie. Nie wiem co lubisz stosować, peelingi mechaniczne czy chemiczne. Ja mam dość pumeksów i tarek, więc od jakiegoś czasu stosuję maski złuszczające. Do tego krem codziennie wieczorem po umyciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staram się delikatnie, ale zdecydowanie. Wink Nie przepadam jedynie za pumeksem, który wydaje mi się mało higieniczny. A co to za maski są, co o nich piszesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To takie skarpetki foliowe, nasączone kwasami owocowymi. Nakładasz na stopy na 60-90 minut, włączasz film na przykład i czekasz Wink Po kilku dniach skóra sama zaczyna się złuszczać i max po tygodniu masz stopy jak dziecko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brzmi jak coś dla mnie. Smile Dużo taka przyjemność kosztuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 12:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy gdzie kupujesz, 30-40 zł Cena regularna to chyba 39 zł, bywają promocje w douglasie, że kosztuje 29 zł, albo na stronie zestaw dla pary 69 zł, więc jedna para wychodzi 35 zł niecałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za podpowiedź. Zajrzę tam sobie i popatrzę, bo zdecydowałam się wypróbować. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daj znać jak efekty, czy jesteś zadowolona i czy będzie powtórka Smile Ja już sobie taki zabieg regularnie robię co mniej więcej 6 tygodni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 3:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yaska, a czy w tym czasie kiedy po Epilfeet stopy zaczynają się łuszczyć jeszcze cos dodatkowo trzeba robić w związku z tym zabiegiem? Czy to już raczej samo wtedy działa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie... Już nic nie robisz, nawet nie nawilżasz. Ewentualnie jak chcesz przyspieszyć proces to możesz w wolnej chwili moczyć nogi w ciepłej wodzie. Naskórek szybciej się złuszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group