Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kurzajki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja rok temu usunelam 2 kurzajki u dermatologa i do dzis nie ma sladu Smile i za darmo i podzialalo
Powrót do góry
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dermatolog wymraża kurzajki, Wartix też wymraża kurzajki. Mnie łatwiej było kupić sobie ten preparat i samej wymrozić kurzajkę niż kombinować wizytę u lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netinka



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety z kurzajkami jest tak że nie u każdego dana metoda zadziała.
No ale ja też mam [reklama] zamroziłam kurzajkę jeszcze nie odpadła ale odstaje. Strona [reklama] jest fajna można sporo się dowiedzieć jak walczyć z kurzajkami




Proszę czytać REGULAMIN! A zakładając konto na naszym portalu POWINNA PANI go przeczytać przed założeniem konta na naszym forum! W regulaminie pisze czarno na białym ! LINKI SĄ ZABRONIONE. LINK ZOSTAJE USUNIĘTY!
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie czy kurzajka może występować na głowie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najczęściej pojawiają się na dłoniach i stopach. Ale w pewnych sytuacjach bardzo łatwo można przenieść wirus na inne części ciała, co spowoduje powstanie kurzajki właśnie tam.

Także niewykluczone, że jeśli występują kurzajki na dłoniach, to wirus mógł zostać przeniesiony na głowę, co spowodowało powstanie kurzajki właśnie tam.

Proponuję udać się do dermatologa, że by ocenił zmianę Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo tu chodzi o mojego męża on nie mieł kurzajki na dłoniach ani w żadnym innym miejścu do dermatologa nie może sie udać ponieważ nie jest ubezpieczony,a to co ma na głowie
ma biały kolor i się powiększa wygląda jak kużajka kupiłam mu w aptece preparat na różne takie narośla nazywa się BRODACID co prawda odleciało mu to po pewnym czasie smarowania ale się odnowiła niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze może iść prywatnie...A skoro się odnawia, to obawiam się że sami sobie z tym nie poradzicie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja w dzieciństwie miałam często kurzajki. znikały to pojawiały się następne.
mój brat sobie wypalał zapałkami Laughing chyba go bolało Very Happy przechodziło na moment i wracały kurzajki.
potem mieliśmy jakiś płyn. nic nie działał...

hm to dziwne ale kurzajki mi zniknęły po zetknięciu się z sokiem tartych ziemniaków Shocked tzn pamiętam że po tym jak tarłam ziemniaki kurzajki zniknęły. nie, nie starłam ich na tarce Very Happy bo by krewka leciała a nic takiego nie było.
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arlet



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ze swiata
PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobry jest naturalny sposob, smarowac jaskolczym zielem. wtedy ona sie robi zolta, a potem czarna. i jak sie pare dni z rzedu smaruje to potem sama odejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej wymrozic, ciekłym azotem (wartner) miałam ja miały moje dzieci i teraz ani śladu!!!!! tylko trzeba dobrze przymrozic aż będzie szczypac i zrobi sie białe- powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group