Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kurzajki

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stecyk



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:10 am    Temat postu: Kurzajki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam na poczatku chce przeprosic jesli umiwscilem ten temat w zlym dziale. Mam do was male pytanko a mianowicie wyskoczyla mi na palcu kurzajka, juz raz mialem na tym samym palcu kurzjake ale usunolem ja chirurgicznie, ale teraz nie mam czasu ani mozliwosci zeby ja tak usunac. Probowalem roznego radzju plynow na usuwanie ich ale nie pomogly. Co moge jeszcze sprobowac zeby sie jej pozbyc prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... ja kiedys mialam takie lekarstwo w sztyfcie... smarowalo sie kilka razy dziennie i kurzajka zniknela... moze zasugeruj w aptece ze chcesz taki lek..ja niestety nie pamietam nazwy...
kurzajki niestety dlugo sie leczy i po tygodniu stosowania leku na pewno nie zniknie ja sie meczylam prawie miesiac...
pozdrowki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 11:11 pm    Temat postu: lapis Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To się nazywało LAPIS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RU-DA



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 5:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HEJ!Nie wiem czy dobrze trafilam moja corka ma kurzaje juz baaardzo dlugo sie z nia meczymy a ostatnio zaczela sie przenosic na drugi paluszek Crying or Very sad

Urzywalam



i jeszcze



ale nic nie pomaga?Nie mam mozliwosci zeby sc z nia do dermatologa?
Macie moze jeszcze jakies skuteczne sposoby? Crying or Very sad



----edited by emilka-----
posty połączyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pruedence



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kołobrzeg
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojemu bratu pomógł BRODACID, smarował 2x dziennie i zaczęła mu odpadać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RU-DA



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 1:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pruedence napisał:
Mojemu bratu pomógł BRODACID, smarował 2x dziennie i zaczęła mu odpadać...


A jak dlugo trwala kuracja??? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Bylam w zeszly piatek u dermatologa z kurzajkami. Mam 3 na stopach i 2 na palcach u rak Sad lekarz mi zamrozil je wstrzykujac cos tam do srodka. Strasznie bolalo przez nastepne dni. Ale narazie widze ze jedna sie zagoila dopiero.. i tu mam pytanie: bede musiala isc jeszcze raz do lekarza? Jesli tak to kiedy? Ile mam odczekac? i czy np moge smarowac czyms te kurzajki zeby szybciej zeszly? w domu mam np masc alantan i slyszalam ze ona jest dobra zeby przyspieszyc gojenie na skorze Rolling Eyes czekam na odp i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
RU-DA



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nam znaczy sie corce zniknely kurzajki wreeeszcie smarowalam ostro nawet po dwa razy na dzien tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Izabela11



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja polecam na kurzajki ziele które rosnie prawie wszedzie czyli Glistnik - jaskółcze ziele, wypróbowałam na dzieciach i znajomych, działa rewelacyjnie. należy smarować 2-3 razy dziennie sokiem ze świeżej roslinki, po kilku dniach ani śladu. Tani - niebolesny sposób Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 2:20 pm    Temat postu: Wymrażanie kurzajek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od kilkunastu lat walcze z kurzajka napalcu. Na początku stosowałam Lapis, ale kurzajka odnawiała się szybko. Brodacid w ogóle mi nie pomógł. Ostatnio spróbowałam metody wymrożenia za pomocą Wartix'u i jak nar azie mam spokój. Wystarczyło raz zaaplikować preparat bezpośrednio na kurzajkę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group