Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakochana17



Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to mnie troche uspokoiliscie.. ale i tak do czasu okresu bede to nerwowo przezywac... SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem i współczuję, znam z autopsji. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zakochana17



Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za rade..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jumo



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 6:23 pm    Temat postu: Re: Krwawienie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zakochana17 napisał:
Witam.. Wczoraj kochałam sie z chłopakiem... to był taki przypadkowy seks poniewaz nagle naszła nas ochota.. ale pod koniec weszli rodzice.. wiec nie było konca.. ale dzisiaj mam dziwne krwawienia.. to nie okres bo powinien byc 4.07.. a pozatym inaczej wyglada niz "krew okresowa". z tad moje pytanie... z czego mogły wystapic takie krwawienia.. dodam ze nie sa silne. dziex za odpowiedz..

wg. mnie moglo to byc plamienie owulacyjne
czasem występuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group