Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakochana17



Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 11:07 am    Temat postu: Krwawienie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.. Wczoraj kochałam sie z chłopakiem... to był taki przypadkowy seks poniewaz nagle naszła nas ochota.. ale pod koniec weszli rodzice.. wiec nie było konca.. ale dzisiaj mam dziwne krwawienia.. to nie okres bo powinien byc 4.07.. a pozatym inaczej wyglada niz "krew okresowa". z tad moje pytanie... z czego mogły wystapic takie krwawienia.. dodam ze nie sa silne. dziex za odpowiedz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy to był Wasz pierwszy raz? Jeżeli nie, to sądzę, że mogło to wyniknąć przez otarcie, nic Cię nie boli?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zakochana17



Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie to nie był 1 raz.. i rano mnie tylko brzuch bolał.. ale moze to było z głodu poniewaz nie jadłam kolacji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... A może kochaliście się po prostu zbyt intensywnie? Confused I wtedy doszło do jakiś otarć...
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zakochana17



Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nie mam sie czego obawiac w zwiazku z ciaza i wogole?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A masz regularne cykle?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zakochana17



Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niestety jeszcze nie SadSad mam jakies powody do obaw??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jeżeli cykle są nieregularne, to różnie to może być... Confused A dużo sie wahają?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale skoro nie doszlo do wytrysku to nie powinno byc ciazy Wink Smile moze zbyt intensywnie bylo i dlatego...nie martw sie i czekaj na okres Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, przeoczyłam Wink Jeżeli nie było wytrysku, to szanse znacznie, znacznie maleją... Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group