Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie podczas seksu?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giulietta



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Anglia
PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 2:43 pm    Temat postu: Plamienia w czasie stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam maly problem,ktory mnie drazni a lekarze mowia ze taka juz moja uroda Evil or Very Mad W czasie prawie kazdego stosunku z mezem mam male plamienia i czasem odczuwam bol.Bylam u ginekologa i stwierdzil ze nie widzi zadnych zmian,nie mam stanu zapalnego.W Anglii co roku robie cytologie,mialam kolposkopie i nic nie wykazalo.Mialam tez miec laparoskopie ale lekarze stwierdzili ze skoro kolposkopia sie udala to nie musze robic dodatkowych badan.Mam tylozgiecie macicy tez.Prosze o fachowa pomoc.Gdzie lezy problem?Dodam ze mam 35 lat i jestem po 3 porodach.Czy powodem moze byc suchosc pochwy?Bo juz nie wiem co myslec:)


-----edited by emilka------
zmieniłam tytuł tematu na bardziej sugerujący treść problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ból przy stosunkach jest odczuwalny też przy endometriozie - ale skoro masz troje dzieci, to raczej nie masz endo- bo przy tym ciężko jest zajść Smile
plamienia mogą pojawić się z otarć przy suchości pochwy - ale "ból" to raczej nie jest - już raczej pieczenie związane z otarciem - na to najlepszym "lekarstwem" jest najzwyklejszy żel intymny.

może ktoś będzie miał inne pomysły...(?) bo ja więcej przyczyn nie znam... (tyło- czy przodozgięcie macicy chyba nie powoduje żadnych bóli, a przynajmniej ja nic takiego nie słyszałam...)

no to ani fachowo ani niefachowo nie pomogłam... Confused Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
giulietta



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Anglia
PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiesz ze kiedys bralam na to tabletki:)bo jeden z lekarzy wlasnie to samo podejrzewal i nawet mi pomogly.Moze to wlasnie to!Pojde jeszcze raz i poprosze o tabletki.Jesli pomoga to podziekuje ci dwa razy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe, spoko Mr. Green

a te tabletki na co? na endo???
to są na to jakieś tabletki? Shocked

czy chodzi o antykoncepcyjne na 3 - 6 m-cy, żeby zasuszyć ogniska? bo ja tylko o tym słyszałam Smile
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
giulietta



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Anglia
PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak.Te tabletki dostalam tu w Anglii.Niestety nazwy ci nie podam bo zapomnialam Smile.Musialam je brac jakos tak przez 3 tygodnie pozniej 7 dni przerwy i tyle tylko pamietam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn że to nie antyki?????
a jak Ci gin przypisze jeszcze raz takie, to mi podasz nazwę? Wink z góry dziękuję Mr. Green
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
giulietta



Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Anglia
PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podam ci nazwe napewno.I to nie ginekolog mi je przepisal,tylko lekarz rodzinny Smile TAK TO TUTAJ DZIALA :roll:Tylko ze termin do lekarza mam dopiero 15 lipca,wiec trzeba troche poczekac:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko, poczekam - nie spieszy mi się tak bardzo Wink a ta informacje jest dla mnie "rewolucyjna", bo nigdy jeszcze nikt nie wspominał o jakichkolwiek lekach na endo-, a czytałam naprawde dużo i z wieloma lekarzami rozmawiałam Shocked
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
OOOPOOOPPETOOO



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 9:46 am    Temat postu: Krwawienie podczas seksu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, wszystkie dziewczyny, które zechcą mi pomóc.
Moim problemem jest to, ze w ostatnim miesiacy kochajac sie z chlopakiem krwawilam, gdy wychodzil ze mnie mial calego czlonka w krwi, a ja krwawilam przez reszte dnia, sytulacja powtórzyła się 3 razy i to dość długi czas przed okresem wiec nie moze to miec z nim nic wspolnego. Jakiś czas po tej sytulacji dostałam normalny okres. Czytalam na internecie, ze mogę mieć nadżerkę, zaplanie szyjki macicy, raka szyjki macicy itp. czytałam też, ze zdaża się to w pierwszym trymestrze ciąży, ale ciąży nie podejrzewam nawet ponieważ ani razu przez ostatni miesiac chlopak nie kończył we mnie, za kazdym razem wychodził. Tak wiem to żadne zabezpieczenie, ale jak nie zaszłam gdy jakiś czas temu konczyl we mnie, to teraz napewno nie mogłam zajść w ciaze. Prosze o pomóc dziewczyn, które mają jakiekolwiek pojęcie w temacie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OOOPOOOPPETOOO jeśli takie zdarzenie miało miejsce tylko raz, to być może był to efekt otacia, zbyt intensywnego stosunku. Ale może być to jeden z powodów, które wymieniłaś tzn, nadżerka, polip, lub infekcja bakteryjna (raka, czy ciążę raczej bym wykluczyła). Polipy bardzo często krwawią podczas stosunku. Dlatego jeśli to się powtórzy, trzeba koniecznie sprawdzić to u lekarza. Czy czujesz przy tym ból, jakaś wydzielina się pojawiła ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group