Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie podczas seksu?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OOOPOOOPPETOOO



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno nie był to efekt otarcia ponieważ sytułacja powtórzyła się w stosunkach po sobie z przerwa 3-4 dni, a współżyjemy juz ze sobą dwa lata. Polip co to jest? Przy tym żadnego bólu nie czuje, po okresie jestem teraz, a czuje sie tak jak bym znów była przed, a trzy dni temu mi się skonczyl bol podbrzusza, kość ogonowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OOOPOOOPPETOOO polip, jest to rozrost tkanki nabłonka, tzn. hm...jak to opisać Wink zmiana powstająca na błonach śluzowych, z reguły w takim samym kolorze, więc może pojawić się właśnie na szyjce macicy, w samej macicy. Jesli masz takie objawy, to myślę, że jadnak trzeba to sprawdzić u lekarza, bo jeśli boli Cię dalej podbrzusze i okolice krzyżowe, tzn że coś tam się może dziać. Jeśli to polip lub nadżerka, to spokojnie są na to sposoby, ale nie wolno tego zaniedbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
OOOPOOOPPETOOO



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Poniedziałek ide zarejestrować się do ginekologa. Przestraszyłam się jak zobaczyłam po stosunku, ze jest cały w krwi, i ja pozniej krwawiłam przez reszte dnia. Ciąże również wykluczam, chodz gdyby tak bylo cieszyła bym się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OOOPOOOPPETOOO przed wizytą u lekarza możesz zrobić test, jeśli mogła być sytuacja prowadząc do zapłodnienia to niczego nie można wykluczyć, chociaż nie wydaje mi się, żeby krwawienie podczas stosunku było wynikiem ciąży, tym bardziej, że miałaś normalny okres. Czasami takie krwawienia występują bez większego powodu, ale trzeba to sprawdzić u lekarza. Daj znać po wizycie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
OOOPOOOPPETOOO



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisałam w pierwszej wiadomosci, ze stosunek przerwany stosowałam z moim facetem, wiec wykluczam zajście w ciąże Sad W poniedziałek napiszę, kiedy mam wizytę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 7:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może za słaba gra wstępna albo problemy z nawilżeniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
OOOPOOOPPETOOO



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas nie ma z tym nigdy problemu, wiec to odpada z tad mój strach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj podczas stosunku (z prezerwatywa) pojawiła się krew na penisie mojego chłopaka, na prezerwatywie. Od razu wywołało to u nas szok, pierwszy taki przypadek. Krew nie była jakimś skrzepem, tylko zywa czerwona krew, jak po skaleczeniu palca. Umyłam się i krew nie pojawiła się juz wcale. Co to moze byc? Czy mam się martwić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze to krew z członka? czy z pochwy?
moze cos sie naruszyło, był gwałtowny sex? czy spokojny?a ktorym dc jestes?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że z pochwy, nic mnie nie bolało nic a nic. Po włozeniu palca troche krwi było jeszcze ale minimalnie. Sex raczej gwałtowny, gleboka penetracja, jestem tydzien po okresie. Najwięcej krwi było u nasady członka mojego chłopaka, na włosach łonowych, nigdzie indziej krwi nie było. Od tamtej pory krwi nie było, nic nie bolało. Dodam ze przed okresem miałam infekcje, świąd wejscia do pochwy i warg o czym pisalam w innym wątku. I okres spoznil mi sie tydzien, ale był normalny. Cos mi jest? Czy to raczej obtarcie? To sie zdarza? Krew bez skrzepow czy brzydkiego zapachu jak ze skalecoznego palca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group