Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krostki za żołędziem od paru lat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xyz88



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 6:10 pm    Temat postu: krostki za żołędziem od paru lat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam kolejne pytanie przeczytałem wypowiedz Pawła http://www.biomedical.pl/forum/krostki-za-zoledziem-vt118.html i mam dosłownie tak samo tylko ze ja żyje z tą dolegliwością od paru lat zauważyłem to jak mialem moze z 15 lat a teraz mam 18 dodam że dbam o higiene i to nie znika a co gorsze wygląda to jak pryszcze Rolling Eyes boję się ze może to zrazić moją partnerkę. W jakim wieku mniej więcej to znika ? Mój znajomy mi mówił że usuną takie coś sokiem z cytryny i polecił mi to samo Confused. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group