Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krople do oczu

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też zaczęłam ich używać, rzeczywiście dobrze się sprawdzają. Ulga jest juz po kilku minutach. Oczy przestają szczypać i piec, więc bardzo dziękuję za polecenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jagomala



Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karina90 napisał:
Ja od dawna używam hialeye. Przede wszystkim dlatego, że bardzo szybko nawilżają i na długo koją oko, ale też właśnie dlatego, że można używać ich kilka miesięcy. Nie mam czasu, ani pieniędzy, żeby chodzić co kilka tygodni do apteki po krople, a z wieloma tak było, więc tym bardziej polecam te


I ja też ich używam Smile Tylko tej wersji 0,2%, bo nie potrzebna mi ta mocniejsza. Korzystam z kropli już 4 miesiąc i jestem bardzo zadowolona, bo w końcu nie pieką mnie oczy, kiedy noszę soczewki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group