Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krople do oczu

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 5:03 pm    Temat postu: krople do oczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakich kropli do oczu używacie? okulista kaza mi kupić jakieś sztuczne łzy ale jakie to nie wiem, fajnie by było jakby można było ich trochę dłużej używać niż miesią, moim głównym problemem są suche oczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka77



Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kupuje zawsze te same na bazie ziół, bez chemii. Dokładnie teraz nie pamietam nazwy, ale jak poprosisz ziolowe krople do oczu to powinni Ci je podać. Pudełko jak i reszta jest w kolorach zieleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłam sobie hialeye free comfort,są własnie bez konserwantów a i tak można ich długo używa, oczy już mnie tak nie męczą, jak czuję ze robią się suche to zakraplam i mam spokój na długo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brzmi jak coś dla mnie, jak długo po otwarciu można ich używać? Bo ja stosuję krople właściwie tylko po basenie, więc kilka razy w tygodniu i większość mi się przeterminuje zanim zużyje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Crosy



Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro już rozmawiacie o kroplach to mam takie pytanie. Znacie jakieś dobre płyny do soczewek twardych? Obecny mi się skończył, starła się etykietka i teraz jestem troszkę w kropce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja całkiem często zamawiam krople, a i nawet soczewki przez internet, bo jest to dla mnie wygodne i a produkty które kupuję są przeze mnie dobrze sprawdzone. Może komuś też przyda się coś z tego miejsca, więc podaję link: http://soczewki24.pl/3-plyny-i-krople Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaskibb22



Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam i używam SuperOptic, są dobre i regenerują oko



_____________________
Jak obniżyć cholesterol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już od dawna zakrapiam oczy hialeye i sa wedlug mnie najlepsze. Tak jak piszesz nie trzeba ich wyrzucac po miesiacu, spokojnie mozna ich uzywac kilka miesiecy. No i sa bez konserwantow a dla mnie to mega wazne, bo mam bardzo wrazliwe oczy, czesto sie wysuszaja i robią czerwone. Ale raz, dwa razy dziennie kropelki i po bolu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milenka-90



Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem świetne są hialeye, doskonale uporają się z suchością oczu, stosuje je od pewnego czasu i zauwazylam u siebie wyrazna poprawe, dzieki hialeye widzę wyraźniej i znika zaczerwienienie, oczy też mnie już mnie pieką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od dawna używam hialeye. Przede wszystkim dlatego, że bardzo szybko nawilżają i na długo koją oko, ale też właśnie dlatego, że można używać ich kilka miesięcy. Nie mam czasu, ani pieniędzy, żeby chodzić co kilka tygodni do apteki po krople, a z wieloma tak było, więc tym bardziej polecam te
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group