Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krew w stolcu

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chudy2001



Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 7:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic nie wyszło, OB chyba nie miałem (nie widze takiego wyniku), CRP 6,7, zalecenia ? brak, bo nic nie wykryto, tylko ogolne ,sprawdzac diete + nie pic alko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chudy2001 napisał:
CRP 6,7,

a była podana norma laboratorium?
bo u mnie jest, że 6 i mniej to nie ma stanu zapalnego a wynik powyżej 6 wskazuje na stan zapalny.
jednak nie wiem czy to zależy od normy lab. dlatego warto się dowiedzieć.

chudy2001 napisał:
OB chyba nie miałem

lekarze często zlecają CRP bo jest bardziej wiarygodne.
Ob szybko wzrasta i wolno maleje, czasem nawet przez 1-2 tygodnie od infekcji.
może dlatego nie robili Ci OB


Ostatnio zmieniony przez Gosia85 dnia Nie Sie 09, 2009 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chudy2001



Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

norma taka jak mowisz dlatego mowili ze lekki stan zapalny, ale niby 60% społeczenstwa taki ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chudy2001 napisał:
mowili ze lekki stan zapalny, ale niby 60% społeczenstwa taki ma...

Confused
ja jeszcze nie słyszałam takiej wersji ale kto wie- może mnie też lekarze za niedługo uświadomią Wink

co do OB to ja miałam podwyższone, można powiedzieć znacznie, a w szpitalu powiedzieli mi że mam jakiś stan zapalny i dali spokój - nie szukali przyczyny tylko kazali za jakiś czas skontrolować ;/ Confused

dziwne są te bóle i krew .
może warto skonsultować się u innego lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majkelirsko



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 2:26 pm    Temat postu: Problem ze stolcem, krwawienie, nudnosci... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od około roku miałem problem z gwałtownym oddawaniem stolca, mianowicie nie znałem dnia oni godziny, dostawałem gwałtowny impuls i wiedzialem ze w ciagu 3 min muszę się wyprużnić w przeciwnym razie BUUUM. Od tygodnia mam niesamowite zaparcia, można powiedzieć ze od tygodnia sie dobrze nie wypróżniłem. Zauważyłem także śladowe ilości krwi w stolcu który od tego czasu jest bardzo wąski. Cały czas czuje potężne parcie na stolec aczkolwiek w toalecie okazuje się że nic z tego. Ciężko pracuje fizycznie, nie wiele mi potrzeba wysiłku abym poczuł sie skrajnie wycieczony, do tego wszystkiego od 2 tyg straciłem prawie 7 kg. Jestem bardzo zaniepokojony ta sytuacją. Jeśli ktokolwiek posiada wiedzę na ten temat proszę o pomoc. Pozdrawiam


------edited by emilka---------
temat przeniosłam do innego działu i przyłączyłam do tematu pokrewnego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze masz zylaki odbytu? krwawienie to nic dobrego.
nie ma na co czekac tylko gnac do lekarza , potem on Cie skieruje w odp miejsce.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group