Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kremy antykoncepcyjne

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anusianulka



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 2:59 pm    Temat postu: Antykoncepcja - Globulki i kremy plemnikobójcze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: jaki jest procen po zastosowaniu globulki lub kremu plemnikobójczego nie zajscia w ciaze?? Czy to taki sam procent jak przy braniu tabletek??

---edit by wind of hope---
Prosze pisac post jednym kolorem! mianowicie czarnym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli stosujesz sie do ulotki to duza szansa ze nie zajdziesz w ciaze..% nie ma co gdybac bo czasem i to zawodzi,ale wg mnie bardzo duze Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej taki jak przy braniu tabletek to nie bo wtedy nikt by tabletek niebrał tylko jak miał by ochote to by z globulek korzystał wydaje mi się że jest on miejszy coś ok. 80% ale pewna nie jestem
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na pewno nie taki sam jak przy braniu tabletek hormonalnych.
Wskaźnik Pearla wynosi ok. 6.
A przy tabletkach 0.1.
Więc różnica jest.

Myślę, że do pianek, globulek można dołożyć prezerwatywę i będzie zawsze większe zabezpieczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group