Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki z olejkiem Manuka

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
starypajac
Spamer


Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 12:27 pm    Temat postu: Kosmetyki z olejkiem Manuka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używaliście kiedyś kosmetyków z olejkiem z kwiatu manuka? macie jakies opinie? doswiadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alonzo



Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używałem żelu antybakteryjnego manuka zdrowie. moge powiedziec same dobre rzeczy. mialem problem z nadpotliwoscia i roznymi podraznieniami skory no i po kilku tygodniach, moze miesiacu od stosowania problem zupelnie zniknal. moze nie tyle nadpotliwosci jako takiej ale jej skutkow. innych kosmetykow nie uzywalem ale pewnie sa tez niezle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starypajac
Spamer


Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też kupilem w tym manukazdrowie. dam znac czy dziala. dzieki za rade.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starypajac
Spamer


Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziala Very Happy Jestem super-zadowolony z tego zelu manukizdrowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Sro Sty 30, 2013 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A możecie coś więcej powiedzieć o tym żelu? Miód Manuka znam i olejek Manuka też kojarzę. Co to za żel, jakie ma właściwości i na co stosujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janet5



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaliksa napisał:
A możecie coś więcej powiedzieć o tym żelu? Miód Manuka znam i olejek Manuka też kojarzę. Co to za żel, jakie ma właściwości i na co stosujecie?


ja jadłam miód Manuka na problemy ze skórą - łyżeczka dziennie przez ponad pół roku - w okresie zimowym zero zachorowań czy najmniejszych objawów przeziębienia, a skóra zdecydowanie się poprawiła Wink

gorąco polecam. ja zamawiałam przez neta, ale widziała ostatnio na sklepowych półkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starypajac
Spamer


Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaliksa napisał:
A możecie coś więcej powiedzieć o tym żelu? Miód Manuka znam i olejek Manuka też kojarzę. Co to za żel, jakie ma właściwości i na co stosujecie?


Jak wejdzisz na ---nie podajemy linków--- w kosmetyki to tam bedziesz miec ten zel i jakies inne kosmetyki. ja mam nadpotliwosc i mi pomaga rewelacyjnie, ale mysle, ze nie nadaje tez do jakis podraznien skory czy zapalen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Migotka09



Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci smaruje olejkiem do masażu z manukazdrowie wpisz w goole to sklep z końcówką pl wyskoczy, fajne mają gotowe produkty, no i nie uczulają moje maleństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nanunana



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie fajne te kosmetyki, sama zamówiłam sobie olejek, a widzieliście fejsa tego miodu? Tak samo wystarczy wpisac na fb manukazdrowie i wyskakuje, mają czasami fajne porady co można z miodu zrobic jak ktos tak bardzo nie rpzepada za czystym do jedzenia, lol. Ja tam zazwyczaj preferuje herbatki zmiodkiem, odrzuciłam cukier Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłoskowska



Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2013 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fejsa mają całkiem spoko duo porad i informacji i nie że tylko o swoim miodku wiec fajnie nawet tak o się zaznajomic z manukazdrowie, a co do olejku to miałam, uzywalam na skóre bo mma taka szorstką suchą ciągle i żadna oliwka czy balsamy mi nie pomogly a tutaj widze poprawe, narazie miesiac zobaczyy jak dalej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group