Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki z olejkiem Manuka

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juska



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy temat, jednak wydaje mi się, że na siłę próbujecie zareklamować jeden ze sklepów. Z ciekawości wygooglałam opis olejku manuka i nic nie było, by leczył wyschniętą skórę. Za to ma dobre działanie antygrzybiczne, o którym już wcześniej wiedziałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłoskowska



Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmmm nie wiem czy moge dodawac linki, ale tu jest info o działaniu manuki na skóre "miód Manuka UMF pomagamy utrzymać podwyższoną wilgotność, która sprzyja odbudowie naskórka." - - - - - - - - - -
co mi tam słowa, wiadomo, knie każdemu może podejść taki specyfik u jednego zadziała u innego nie, a poza tym nie każdy lubi naturalne środki,no ale jesli np masz kogoś kto tego używa i może "pozyczyć" na próbe to mysle ze earto spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Działanie antygrzybiczne ma też szereg innych kosmetyków,nie tylko podany olejek:) Ale tak czy inaczej może faktycznie warto spróbować,ja osobiście nie mam zdania na ten temat,nigdy go nie używałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group