Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki i promocje

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bergamotka



Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:34 pm    Temat postu: Kosmetyki i promocje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was poluje na promocje kosmetyków i może się podzielić gdzie i co warto coś kupić w okazyjnej cenie? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam chodzić do super pharm bo wiem ,że tam dostane prawie wszystko jeśli chodzi o kosmetyki ale też leki i najlepsze w tej aptece jest to że nie muszę biegać po innych sklepach , idę tu i kupuje co mi jest potrzebne, a wczoraj widziałam promocja jest na różne kosmetyki 2 za 1 no i ceny w promocji fajne - kupiłam sobie TOŁPA wygładzająco-ujędrniający
balsam borowinowy za 34,99 dwie tubki , warto się wybrać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gertru



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jakie inne kosmetyki? Gdzie moge to znaleźć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, ze w superpharm jest teraz mnostwo promocji. Mysle, ze warto poszukac w swoich ulubionych produktach promocji 2 w cenie 1. Wczoraj weszlam tam po zmywacz do paznokci, a wyszlam prawie z siatka zakupow, no i dalam sie namowic na kremik dermedic hydrain2 za 9,99. Nie uzywalam, wiec chetnie wyprobuje za taka cene Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bergamotka



Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zachęciłyście mnie tą superpharm i byłam dziś rano, trochę wydałam tam pieniędzy, ale i skorzystałam na promocji; najbardziej jednak cieszę się, że znalazłam fajne perfumy Oxygene Lanvin i to jest mój pierwszy ukłon w stronę wiosny i świeżości Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata23



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dużo jest kosmetyków po okazyjnej cenie w drogerii Rossmann
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata23



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 2:15 pm    Temat postu: oryginalne perfumy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio znalazłam taki fajne sklep na allegro: perfumy-firmowe. Maja dużo fajnych perfum w super cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej na bieżąco obserwowac drogerie

----usuń odnośnik do strony w podpisie----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalina



Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli się nie boicie to można kupować kosmetyki (tudzież) - Fragment usunięty z powodu naruszenia regulaminu - na grouponie, allegro albo podobnych serwisach masowych zakup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elao



Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Paź 31, 2013 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w superpharmie ostatnio szaleja, bo czesto mozna sie spotkac z promocja, ze drugi produkt jest za grosz. ale czy jest sens lasic sie na te pare zl? zalezy jeszcze co, ale jak mam specjalnie po zel jechac na drugi koniec wwy, a rossmanna czy hebe mam pod nosem, no to wole doplacic te 5zl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group