Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki i promocje

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastkakowal



Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja najczęściej porównuję Rossmana i SuperPharm Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastkakowal napisał:
ja najczęściej porównuję Rossmana i SuperPharm Smile


jeszcze jest dayli. Czasami maja dobre promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Snejpi



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:52 pm    Temat postu: Re: Kosmetyki i promocje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bergamotka napisał:
Czy ktoś z was poluje na promocje kosmetyków i może się podzielić gdzie i co warto coś kupić w okazyjnej cenie? Laughing


ja mam na komorce taka aplikację z akutalnymi promocjami i wyczajam:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Często można się załapać na promocjęk osmetyków oeparol, ostatnio kupiłam sobie dwa płyny micelarne hydrosense w cenie jednego Smile podzieliłam się z mamą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z Was używa to mają teraz tam taki konkurs z Oillan, że przy zakupach za 70 zł można dostać bon na następne 70 zł. Można sobie zrobić zapasy, a tego nigdy dość. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Userka



Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rossman ma co jakis czas te promocje 50 proc a nawet wiecej, ale u nich to warto robic zakupy przez aplikacje, bo jak idziesz w tym czasie co jest promocja to nie dosc ze juz wszystko przebrane to sie do polek dostac nie mozna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 7:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama kupuję kosmetyki i stacjonarnie i w sklepach online. Głównie tam gdzie są dobre promocje Poza tym mam swoje ulubione marki, których kosmetyki lubię stosować.

Dobre są moim zdaniem kosmetyki Oriflame:
maja dobre składy
wygodne opakowania
oraz u mnie po prostu się sprawdziy

Kosmetyki można kupowac przez konsultantkę ale również i w sklepie internetowym KlubKonsultantek .
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widziałam promo na maseczki złuszające epilfeet byOlie, uwielbiam te maseczki, raz na miesiąc robię i moje stopy wyglądają bardzo dobrze, nie mam suchych pię, żaden pumeks nie dawał takiego efektu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group