Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki hipoalergiczne

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
borowinka



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie kupowanie na chybił trafił kosmetyków na prezent nie jest fajne. Kosmetyki zwłaszcza do pielęgnacji kobieta wybiera sama. Osobiście nie chciałabym dostać drogiego kremu, którego nigdy nie użyje. Wolę kwiatki i czekoladki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zosia83



Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są kosmetyki hypoalergiczne do pielegnacji wrazliwej skory i jest to seria emolientów [reklama] do kupienia w aptece. Ja uzywam, a moja skora byla w strasznym stanie... depilacja nog byla problemem. Uzywam aktywnego kremu do twarzy, żelu do mycia i balsamu do ciala. Gdybym dostala taki zestaw na urodziny- bardzo bym sie ucieszyla Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group