Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki hipoalergiczne

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leoomaster



Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 6:54 pm    Temat postu: Kosmetyki hipoalergiczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałam się u was doradzić. Zamierzam kupić mojej mamie zestaw kosmetyków ( kremy na zmarszczki, do twrzy itd.), zazwyczaj ma na wszystkie alergie... Słyszałam, że kosmetyki Revitol są bardzo dobre w takich sprawach. Może ktoś używa, któregoś z nich i mogłby mi doradzić albo coś o nich powiedzieć czy to będzie dobry zakup.
Z góry dzieki pozrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może dobre są dla alergików i na wrażliwą skórę, bo nie powodują negatywnych skutków, ale z tego co ja wiem i z opinii znajomych, zazwyczaj cena nie jest równoważna z jakością Revitol, nic specjalnego - większość jest zawiedziona.

Ciekawe opinie, chodź też mieszane, jak to w każdym produkcie;) Ma Physiogel, ma fajną gęstość i świetnie się rozprowadza, wystarczy wejść na forum typu "co kupić" by zobaczyć recenzje, ale mimo wszystko nigdy nie wiadomo jak zadziała na daną skóręWink Tak czy siak, oba produkty są bezpieczne na alergie:)

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariolka666
Zbanowany


Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zmarszczki pod oczami to kup jej Revitol Eye Cream z link usunięty Wszystkie kobiety znają ten produkt więc z pewnoscią się ucieszy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nieuczulające i delikatne (nawet dla atopowców) kosmetyki, to u mnie doskonale sprawdza się Decubal. Używał ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomaddka44



Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam kosmetyków z serii Physiogel i u mnie się sprawdzają, czyli nie wywołują żadnych podrażnień. Najprostszym sposobem na to, żeby się przekonać czy dane kosmetyki będą dla nas dobre to je wypróbować, innego sposobu nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Strofa



Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam skórę suchą i wrażliwą i u mnie rewelacyjnie sprawdzają się dermokosmetyki firmy Cepathil, są to bardzo dobre i stosunkowo niedrogie preparaty, patrząc na ich jakość potwierdzoną co roku nagrodą od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych Perłą Dermatologii Estetycznej w kategorii „Najlepszy dermokosmetyk do pielęgnacji cery wrażliwej”. Szczególnie polecam krem Cetaphil DA Ultra intensywnie nawilżający, idealny dla osób ze skórą wrażliwą, suchą, z wypryskami lub z atopowym zapaleniem skóry. Krem jest lekki, szybko się wchłania, łagodzi podrażnienia, pozostawiaja skórę miękką, nawilżoną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cienoka



Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:45 pm    Temat postu: kosmetyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem w tym wieku jeszcze i powiem szczerze, że nie używam takich kosmetyków, ale alergikiem jestem na całego. Na pewno znajdziesz coś na [zakaz umieszczania linków] Mają same takie kosmetyki i jest duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jest uczulony na kosmetyki, to najlepiej nie kupować mu kosmetyków w prezencie, chyba że go nie lubimy i chcemy się nad nim trochę poznęcać Wink Większość kosmetyków to i tak strata pieniędzy, a jest tyle lepszych pomysłów na prezent, choćby kwiaty i czekoladki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 31, 2015 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupować można kosmetyki jak się bardzo dobrze zna potrzeby obdarowywanej osoby, bo rzeczywiście istnieje duże prawdopodobieństwo, że można źle trafić.
z hipoalergicznych kremów do twarzy to dobre są niestety z tej wyższej półki la roche posay, vichy czy avene, jak do tej pory na innych się zawiodłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mohita



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 25, 2015 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, że wszystko zależy od konkretnej osoby, z własnego doświadczenia wiem, że nawet jak kosmetyk ma na etykiecie "hipoalergiczny" to ma nierzadko w składzie wiele substancji, które mogą odpowiadać na podrażnienie skóry

Inna sprawa, że zależy też jaki ktoś ma typ cechy, inne kosmetyki sprawdzą się przy cerze suchej a inne przy trądzikowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group