Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kolonoskopia co to za badanie i na czym polega

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angelika404



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 3:52 pm    Temat postu: Kolonoskopia co to za badanie i na czym polega Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Ma pytanie co sie dzieje po kolanoskopii, czy zostaje sie w szpitalu czy idzie sie do domu.I tak ogólnie chcialabym wiedzieć jak to badanie wyglada bo ide po raz pierwszy i bardzo sie boje!!! Pomożcie Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba kolonoskopia albo kolposkopia ewentualnie. o kolonokopii masz bardzo ładnie tutaj napisane:
KOLONOSKOPIA
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelika404



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki ale nie wiesz czy po takim badaniu idzie sie do domu czy zostaje sie w szpitalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem. idzie sie do domu. ale sie ma nogi "z waty" Confused
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cos ohydnego..w zyciu bym nie zgodzila sie na takie badanie...<fuuu>. wspołczuje...1000 razy wole ginekologa
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
cos ohydnego..w zyciu bym nie zgodzila sie na takie badanie...<fuuu>. wspołczuje...1000 razy wole ginekologa


jakbys nie miala wyboru to bys sie zgodzila... tylko przez takie badanie mozna stwierdzic czy sa jakies zmiany lub ubytki w jelitach... nie mile badanie, moja mama miala, babcia tez ale gdyby nie mialy tego badania to wogole nie widzialyby co im dolega Smile
a autorce zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka..w zyciu!!! wiem ze to jedyne wyjscie...alee nie nie nie..nikt nie bedzie grzebał w .... o fuuuuuuuuuuuuu Shocked
podziwiam za odwage tych ktorzy godza sie na takie badanie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe na gastroskopie to bym sie jeszcze zgodził ale na kolnoskopie nigdy;] pzy moim tyłku nikt nie bedzie majstrował!! nie ma opcji;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta! jestem ciekawa czy zeczywiscie byscie tak mowili jakby to badanie mialo "uratowac wam zycie" oczywiscie w cudzyslowiu i nikomu tego nie zycze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelika404



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy jest ktoś taki kto to przeżył i mógłby mi o tym opowiedzieć jak to w rzeczywistości wygląda i czy mocno jest bolesne Confused bo ja już tyle sie naczytałam ze az mnie ciarki przeszły po plecach bardzo proszę i dziekuję z góry. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group