Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kolano-błagam o pomoc

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bozena dzieki, wszystkim dziekuje...mam 23 lata, lekarz juz zauwazył zwapnienie w moich kosciach....niewiem co to jest.Jestam aktywna sportowo, jezdze konno, gimnastykuje sie, biegam, pływam, do tej pory nic mi nigdy nie było...ale tak sie straszni boje o to kolano, miną juz tydzien a ja nadal nie zginam nogi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bożena



Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 10:13 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz jakieś watpliwośći to zawsze należy zapytać lekarza nawet o to zwapnienie, ale nie martw sie na zapas to sa sprawy fizjoloiczne i kazdy z biegiem lat wcześniej czy później sie starzeje. Kolano to dopiero bedziesz mogla zginac mniej wiecej za ok 3 - 4 miesiące i ból tez ustąpi po takim okresie ale wiadomo uwarunkowane to jest bedziesz postepować w czasie tej choroby ważne żeby cie nie przewiało żebys nie zmarzła i żeby było ci ciepło !!!


Bardzo wazne jest żeby cie prowadził dobry ortopeda !!!
Zapytaj o porade dobrego lekarza ortopedy !!!

pozdr Bożena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale wiesz co ja zauwazyłam???, mnie nie boli kolano tylko tuz nad nim, i własnie to miejsce mam mocno opuchniete, i tam mnie boli jak próbuje zgiac, dodam ze uderzyłam w belke cała powierzchnia ugietego kolana, czy mozliwe ze bola mnie sciegna???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bożena



Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie możliwe żeby cie bolały ścięgna bo w kolanie ściegna masz tylko z tyłu i po bokach;]



Zobacz na zdjęcie w/w.

Jeżeli masz jakie kolwiek wątpilowśći zawsze należy zapytać lekarza jeżeli wydaje ci się że nie masz zaufania do lekarza i na twoje pytania odpawiada niezrozumiale to go poprostu zmień Wink


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia Morąg
Gość









PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 10:50 pm    Temat postu: Jestem po artroskopii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 15 lat. od 8 roku życia prowadziłam czynny tryb życia. Powiedziałabym nawet, że bardzo czynny. Lekkoatletyka, piłka ręczna, siatkówka, pływanie, koszykówka... wszystkiego po trochu. W wakacje upoadłam podczas meczu i sietsty pękła mi łakotka przyśrodkowa. tydzien po wypadku artroskopia. Teraz chodze na kulach ale już tylko tydzień (ogólnie 6 tyg. na kulach) jest coraz lepiej. nie moglam zginać ani prostować kolana ale stawac mogłam. Teraz jest wszystko ok. Czasami pobolewa no ale jeszcze się goi:) życze powodzenia. to naprawdę nic strasznego(jeśli ja-taka panikara to przeżylam to będzie dobrze:P) Very Happy
Powrót do góry
daniel1990
Gość









PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 12:47 pm    Temat postu: sróby Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam 2 sróby w szyjce kosci udowej od mojego wypadku mineło rok bo to było dokładnie 1.08.2005. i to własnie wtedy mi załozono te śróby i mam pytanie czy moge z tymi sróbami biegac? czy moge grac w piłke?? czekam na odp na gg 2496997 prosze o pomoc Surprised
Powrót do góry
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Minal rok od operacji a Ty zadajesz takie pytania:) Powinienes z tymi pytaniami zglosic sie do lekarzy ktorzy cie operowali.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daniel1990
Gość









PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 12:07 pm    Temat postu: ale Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale myslałem ze ktos sie zna i moze mi dac odpowiedz:D ale dzieki:PVery Happy narazie:) pozdrawiam:) Confused
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group