Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłócę sie z mama

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też się kłóciłam z siostrą strasznie, szczególnie, że ona była typem ukochanej córeczki mamusi a ja zawsze byłam tą złą Dopiero jak się wyprowadziłam to się wszystko pozmieniało na lepsze;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy kłoci się ze swoimi rodzicami bo występuje między nami różnica pokoleń i najważniejsze jest w tym to by załagodzić spór i pertraktować. Powinnaś na spokojnie pogadać z mamą o zaistniałej sytuacji i wyjaśnić,że nie chcesz tak żyć,czyli w ciągłej kłótni. Pamiętaj nie taki diabel straszny jakim go malują. Akurat w tym przypadku powinnaś sobie poradzić bo jesteście jednej płci co moim zdaniem często pomaga ale nie zawsze. Przykładowo facet z facetem zawsze się dogada.Smile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group