Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłócę sie z mama

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aguu



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 10:49 pm    Temat postu: Kłócę sie z mama Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez mojego starszego brata strasznie kuce sie z mamą prawie z nią nie rozmawiam Jak już zaczynamy to od razu przechodzi do kłótni Confused Powiem tylko tyle ze już kiedyś mój brat pokłócił mnie z moją najlepszą przyjaciółką lecz wszytko sie wyjaśniło.


----edited by emilka----
poprawiłam ortografię, bo waliło po oczach;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polaaaa



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co Twój brat takiego robi, że się kłócicie...?
to brzmi dziwnie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie aguu tez jestem ciekawa jaki Twoj brat ma zwiazek z klotniami, czy jakos do nich prowokuje czy wtraca się w Twoje rozmowy z mama czy nakreca Ciebie na te klotnie? Napisz jak się sytuacja przedstawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Doma-12



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej nie klucic s Crying or Very sad ie z najbiszszymi bo niewiadomo kiedy odejda a ty nikdy ich nie przeprosisz nie przytulisz nie poklucisz nie pogodzisz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ile twój brat ma lat, że stara sie ciebie skłócić az najbliższymi? Może zwyczajnie to mały zazdrośnik co?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to wcale nie jest tak,że On Was skłóca? Ja się z moją dogadałam jak poznała mojego męża. Tak cały czas darłyśmy koty ze sobą, bo jesteśmy do siebie za bardzo podobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam z matką to mam wiecznie wojny ale da się dogadać jeśli sie tego chce.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie - trzeba chcieć - zacisnąć zęby i przemilczeć niektóre sprawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj dziewczynki, tak to niestety jest czasem w zyciu, mama ze starszego pokolenia wiec tez nie zawsze zrozumie, trzeba do wszystkiego na spokojnie podejsc i postarac sie nie krzyczec, a jak sie juz ma zamiar i trudno się powstrzymac to wziac gleboki wdech i wydech i policzyc do 10 Smile wiem cos o tym, tez miałem te problemy za mlodych lat, glowa do gory, wszystko sie ulozy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta11



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja z moją mamą i tatą kłóciłam się strasznie (przez siostrę zresztą też) i dopiero jak się od nich wyprowadziłam to zaczęło nam się układać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group