Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kliniki badania nieplodnosci

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sandra



Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:07 pm    Temat postu: Gdzie badania na niepłodność mężczyzn? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie jestem z moim partnerem od dwóch lat i podejrzewamy ze jest on bezpłodny gdzie możemy dokonać specjalistycznych badan aby uzyskać odpowiedz na nurtujące nas pytanie. Poszukujemy poradni na terenie dolnego śląska a najlepiej w obrębie Wrocławia.

Z góry dziękuje!!


---edit by emilka----
proszę nadawać tytuły tematom, które bardziej sugerowałyby problem. tytuł zmieniam.



---edit by Wind_Of_Hope---
Przypominam ze zabronione jest ukazywanie adresow, nr. tel, stron www, itp. prosze takie rzeczy załatwiac na PM- inaczej bede zmuszona link skasowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
foremka



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miescina
PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej wiem gdzie w gdansku ale poza to nie! w razie co to pisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podstawowe badanie to badanie nasienia i od tego zacznij robią to w każdym laboratorium. i tam pewnie uzyskasz informację gdzie jest "męski specjalista" na sląsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewcia192



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mamy z mezem podobny problem tylko my juz jestesmy po badaniach wybierzcie sie do urologa on zleci Twojemu mezowi badania bo chodzenie po ginekologach czy innych lekarzach ktorzy rzekomo wiedza co i jak to strata czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madziuska2



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 5:02 pm    Temat postu: Badanie mężczyzn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobry dział, i czy nie było takiego tematu jakby co proszę o wyrozumiałość Smile

Mam takie pytanie, mianowicie jakie badania wykonywali wasi partnerzy ??

Otóż byliśmy ostatnio u lekarza i on zlecił mojemu narzeczonemu zbadanie testosteronu, prolaktyny i E2. Dodam że byliśmy u niego z wynikami nasienia i stąd te badania. Czy wasi mężczyźni robili coś jeszcze??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My robiliśmy rozszerzone badanie nasienia. Tylko to
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewcia192



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 1:36 pm    Temat postu: re Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz to zalezy od wyniku sperimogramu bo jesli nie ma nic zero plemnikow i ma azoospermie to moj mąż mial jeszcze robione badania LH, FSH, DHEA-SO4 i mial robiona biopsje jadra ale z tego co wiem to nie poleca zademu facetowi tego przechodzic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RobertAdam



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rzeszów
PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 2:18 pm    Temat postu: Ciekawe. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ania26xp
Nie wiedziałem, że w każdym laboratorium można wykonać badanie pod kątem możliwości (lub nie) zostania ojcem.
Raczej takie badanie można zrobić w niektórych laboratoriach, gdzie są specjaliści i w nie każdym mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madziuska2



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm plemniki ma ale słabe z tego co lekarz powiedział i że na razie będzie przechodził kurację wzmacniającą "żołnierzy" Smile. Ale po co ma zrobić tamte badania to nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madziuska2



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałam gdzie napisać więc piszę tu.
Czy lekarz pierwszego kontaktu może wystawić skierowanie na badanie hormonalne (prolaktyna,testosteron,E2 ) ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group