Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kliniki badania nieplodnosci

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pufka, wraz z mezem trzymam za Was wielkie kciuki i zycze duzo duzo zdrowka Exclamation , mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy, wczoraj moj maz stwierdzil, ze nie mamy na co dluzej czekac Very Happy , takze podejrzewam, ze niebawem w invikcie czeka nas pierwsza wizyta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pufka



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krysia - to dobra decyzja. Napisz proszę jak wrócisz z invicty i co Ci powiedziano. Trzymam kciuki! Gorąco pozdrawiam! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie dam znac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewe8454 napisał:
Twisted Evil

co to ma byc? emot nic nie wnoszacy do tematu.
zmien to dodajac text albo post zostanie usuniety przez moderatora działu a Ty zostaniesz nagrodzona "ostrzezeniem" (3x=ban ip) warto?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kendry



Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 11:09 am    Temat postu: Kliniki leczenia niepłodności Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazlem baze klinik leczenia nieplodności:



Może komus się przyda

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mcd



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tychy
PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 1:26 am    Temat postu: problem!!!!!!!!pomocy!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! piszę po raz pierwszy. od 5 lat się z mężem nie zabespieczamy chcąc mieć potomstwo! już nie wiem co robić!!! mąż ma zrobić badania nasienia. czy w tychach wykonują takie badanie! pomocy bo jestem bezradna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Po poronieniu nie mągę zajść w ciążę,a cykle bardzo mi się rozregulowały:(Oststnio miałam cykl bezowulacyjny,tak stwierdził lekarz(wiem,że 2 w ciągu roku mogą się zdarzyć).Lekarz chce nas skierować do kliniki leczenia niepłodności w Bytomiu i tu mam pytanie:Lepiej Bytom czy Katowice?Bo znajomi leczyli się w Katowicach i bardzo sobie chwalą tą klinikę,ponieważ zajęli się tam nimi,porobili badania i przede wszystkim nie owijali w bawełnę,tylko odrazu powiedzieli,czy jest jakaś szansa na dziecko itp.Oststnio myślimy z mężem,żeby się do tej kliniki wybrać,bo to całe czekanie i staranie o dziecko już nas dobija(ponad 3lata)wiem,że niektórzy starają się dłużej,ale my myślimy się już konkretnie za to wziąć,zbadać się i żebyśmy wiedzieli,na czym stoimy.

--- Nie ponaglaj i nie pisz jednego postu pod drugim---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedz do kliniki i zrób badania. Jesli polecają katowice to tam się udaj
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majama30



Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pufka, zmierzasz do tego co ja już mam, czyli niedoczynności tarczycy (o ile rzeczywiście nie usuną). Ja mam autoimmunologiczne zapalenie, więc przeciwciała szaleją. W nawiązaniu do tytułu wątku polecam FertiMedica Centrum Wspierania Płodności. Długa droga przede mną ale przynajmniej do specówSmile z tej placówki mam zaufanie.
Mezatka86, sama długo szukałam, nie tylko w Warszawie (mieszkamy tu od niedawna) i pamiętam, ze na forach dziewczyny pisały dobre rzeczy o jednej z katowickich klinik. Jak sobie przypomnę nazwę to napiszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sun



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem przyczyn niepłodności i trudności z zajściem w ciążę może być wiele, ale myślę, że najważniejsze, żeby znaleźć dla siebie najlepszą metodę, a wcześniej klinikę i lekarza, który nam pomoże w osiągnięciu tego celu. Bo jakby nie było zauważyłam, że macierzyństwo odkładamy na później, a potem rodzą się problemy z zajściem w ciążę. Dlatego myślę, że podstawą jest wybór jak najlepszej dla nas kliniki i lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group