Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kiedy widac embrion???

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~~foczka~~



Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki jak cos bede wiedziec dam znac.POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
~~foczka~~



Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam tak jak mowiłyście z moim malenstwem jest wszystko wporzadku ma juz główke,raczki nozki tak milo bylo patrzec na uśmiech lekarza gdy patrzyl na moje malenstwo.Dziekuje wam za wsparcie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niepotrzebny stres... ja jak byłam na USG w 7 tygodniu to widac było tylko pęcherzyk, przez kolejne miesiące lekarz strazył że dziecko jest za małe jak na swój wiek, ale starałam się do tego podchodzić spokojnie, bo przeciez każdy rośnie inaczej. Na ostatnim USG lekarz powiedział że ma wręcz książkowe rozmiary...
Najlepiej przyjmować wszytsko na spokojnie i nie denerwować się na zapas Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patrys125



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie tez na USG jeszcze nic nie widać Sad Czekam jeszcze 1,5 tyg. i mam nadzieje ze zobacze małego bąbelka bo w krwi jest:) Moja Bhcg=860
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
~~foczka~~



Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzisz ja tez się bałam wrecz panikowałam.A jaki miałas wczesnej okres regularny czy nieregularny?bo to tez ma duze z naczenie.Nie martw sie bedzie dobrze ale wiem co przezywasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group