Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kiedy widac embrion???

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:24 am    Temat postu: kiedy widac embrion??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochani
prawdopodobnie jestem w ciazy Very Happy Very Happy tylko ze jestem troszeczke zmartwiona ze jeszcze nie widac mojej fasolki Sad
otatni okres mialam 7.05...B:HCG zrobilam 17.06 i bylo 4350..wczoraj tzn.23.06 zrobilam usg i jeszcze nic nie widac...ginekolog mowi ze to 6- 7 tydzien i cos powinno byc widac..ale poniewaz mam cykl bardzo nieregularny to nie jest pewne...aaaaaaaaaaaaaaaa jestem zdenerwowana jutro robie znow B-HCG i zobaczymy...torebeczka mojego malenstwa rosnie ale jego nie widac...co sadzicie moze to nie 6 tydzien tylko 5 ...i normalne ze nic nie widac...miejmy nadzieje ...napiszcie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak w 5 tyg z reguły jeszcze za wczesnie zeby zobaczyc. jesli bhcg pokazuje ciaze to napewno bedziesz mamuska Smile nie denerwuj sie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
~~foczka~~



Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do Edyty76:czy byłaś może znowu na usg?ja mam ten sam problem i strasznie sie denerwuje bo jestem w ciazy a nie widac mojego malenstwa,zdziwilam sie gdy lekarz powiedział mi ze jestem w 7tyg bo 1.07 odebralam badanie krwi i wyszło mi 750 pani z laboratorium powiedziala mi ze to 3tydz czyli było to tydzien temu wiec powinnam byc w 4 tyg ja juz nie wiem co mam myslec Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

foczka - moze przejdz sie do innego gina? zobaczysz co on powie i powiesz mu o swoich watpliwosciach...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 6:05 pm    Temat postu: u mnie widac Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

foczka...nie przejmuj sie, ja tez bylam w strasznym stresie....zrobilam usg 18.06 i nic nie bylo widac, a moj ginekolog powiedzial ze to chyba juz 6 tydzien...umieralam ze strachu ale on byl spkojny...23.06 nastepne usg no i jest moj maluszek Very Happy i ma 2 cm!!!!!..ni jak mu bije serduszko!!!! a ja jestem w 8 tygodniu i moje b-hcg to 27 145 wiec wszystko ok....nic sie nie martw...maluszek rosnie szybciutko i pewnie za jakis tydzien bedzie go widac....z 750 b-hcg raczej niemozliwe ze to 7 tydzien..moim zdaniem i wedlug norm to 3-4...no ale zalezy..a okres masz regularny???bo to tez ma wplyw...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
~~foczka~~



Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Edytko dziekuje za odpowiedz.Okres miałam nieregularny i lekarz powiedział że to jest przez to.Strasznie sie boje bo nie moglam zajsc w ciaze a teraz cos takiego,lekarz twierdzi ze moja ciaza ma 1,5cm a najgorsze jest to ze na wizyte kazal mi przyjsc dopiero 13 sierpnia i jak ja mam to wszystko przejsc tyle czasu.Brałam luteine a 7.7 kazał mi ja odstawic i brac Nystatyne i wzielam wczoraj jena tabletke a dzis mialam ociupinke brazowe upławy i nie wiem czy to cos niepokojącego.Ciesze sie bardzo ze z Twoim maluszkiem jest wszystko dobrze Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
~~foczka~~



Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind of hope:tak sobie pomyslałam aby pojsc do innego lekarza,znajomi mi radzom usg trójwymiarowe,ale ja tak sie boję boże a jak sie okaże,że go naprawde nie ma.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uplawy moga sie zdarzyc..no ale lepiej skontaktowac lekarza...jak masz telefon to dzwon(ja tak robie za kazdym razem jak mam watpliwosci) albo idz na wizyte wczesniej.....13.08 to jeszcze kawalek czasu....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
~~foczka~~



Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba poczekam tak z tydzien zeby moze lepiej było widać na usg i pójde.3majcie kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!daj znac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group