Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy przestaje sie byc dziewicą???

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

błona peka w czasie porodu?? Rolling Eyes Rolling Eyes ale przeciez jakos uprawiaja sex Shocked to co ona jest tak daleko ze tylko porod moze ja przerwac? oo matkooooo Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu byłam zafascynowana ginekologią. Naczytałam się takich artykułów strasznie dużo. I naprawdę są takie przypadki. Bardzo rzadko, ale są.
Błona jest po prostu tak zbudowana, że nie można jej przerwać w taki sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WamPia ma racje Smile
dlatego sie mowi ze ktos jest w "czepku urodzony"... rodzi sie glowka a na niej fald blony dziewiczej, widzialam nawet juz w swojej karieze kilka takich przypadkow:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o matko00 Surprised to wspołczuje kobiecie ktora traci błone podczas porodu...nie dosc ze boli ja krocze i ma okropne skurcze to jeszcze błona zostaje przebita Shocked Surprised hmm moze podczas skurczy nawet nie czuje ze jej peka? ojej Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bol podczas porodu jest na tyle duzy ze blony na bank nie czuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie rodziłam, ale tak mi się też wydaje, że poród jest tak bolesnym wydarzeniem, że o błonie się nie myśli, bo to pikuś.
_________________
Innym pomaga...a samej sobie nie potrafi, bo panicznie boi się strachu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziewczyna1111



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 11:19 am    Temat postu: boje sie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie male pytanie jestem dzieica ale zabawialismy sie ze swoim chlopakiem i dla pewnosci mial on prezerwatywe jego czlonek byl tylko troche u mnie w pochwie . ale prezerwatywa pekla i nie wiemy czy mamy sie bac w summie jestem dziewica .ale czy jest taka mozliwosc?/// prosze o szybka odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mial wytrysk?? jezeli nie to nie ma sie czym martwic...
a jakby mial to to ze jestes dziewica nic nie oznacza, dziewica tez moze zajscw ciaze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group