Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy przestaje sie byc dziewicą???

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola6051



Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 4:57 pm    Temat postu: Kiedy przestaje sie byc dziewicą??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy przestaje sie być dziewicą??? wtedy gdy zostaje przerwana błona dziewicza czy nie koniecznie?? bo na przykład sex analny to tez sex... to ja to jest.. Jesli np.urawiałam sex analny to czy jestem jeszcze dziewicą czy juz nie ?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewica przestajesz byc jak zostanie przerwana błona dziewicza- jest to fałd błony śluzowej, który pozostaje po rozwoju twoich narządów płciowych i oddziela przedsionek pochwy od jej wnętrza.
Seks analny to swego rodzaju tez 1wszy raz heh,ale tam błony nie ma Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona1988



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no no rozumiem...ostatnio rozmawiałam z kumpelą i tak z ciekawosci zapytałam...no i tak dla jasnosci to analny nie był pierwszym razem Confused ale dzieki za odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

analny napewno niejest pierwszym razem ja znam dziewczyny które nawet podczas normalnego stosunku nie miały przerwanej błony bo była ona za bardzo elastyczna . No a pierwszy raz dopiero przeżyjesz Smile
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi nie chodzi o to ze jak bedziesz uprawiac anal to przestaniesz byc dziewica Razz tylko ze jak nigdy ktos tego nie robił to mozna to traktowac jako 1wszy raz ale w innym rodzaju Wink (analnym) hehe aj dobra,zamotałam tylko Laughing Laughing
a co do wypowiedzi Kini to prawda - niektore dziewczyny maja tak elastyczna błone ze podczas 1wszego razu nie ma ani sladu krwi Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no. Jeżeli najpierw ktoś uprawia seks analny to znaczy, że miał już doświadczenie w życiu seksualnym, że miał już 1raz, stracił to "coś" ale dziewicą nadal się jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo to się powinno wg mnie rozpatrywać w dwóch aspektach: psychicznym i fizycznym.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale jeżeli straci się dziewictwo poprzez przerwanie błony dziewiczej, to później już nie ma co rozpatrywać w aspekcie psychicznym.
Była błona - nie ma błony i koniec. Jakby nie patrzeć wtedy już nie jest się dziewicą.


Ale moim zdaniem, jeżeli już ktoś odbył stosunek analny, to już straciło się to "coś", to czego nie przeżyje się drugi raz i powie się, że jest pierwszym.

Ale każdy ma inny pogląd na każdą sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam taki pogląd na ten temat: odbycie stosunku płciowego po raz pierwszy pozbawia dziewczynę dziewictwa. Nawet jesli błona nie zostanie przerwana... Dla mnie to sprawa bardziej psychiczna a nie mechaniczna. Blonę można przerwac nawet nie wiedząc o tym np przez stosowanie tamponów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewictwo to zarówno sprawa fizyczna i psychiczna. Fizycznie to pierwszy stosunek, a psychicznie to akceptacja tego faktu i "dojrzałość" w pewnych kręgach spraw ludzki.Pierwszy stosunek = utrata dziewictwa, psychicznego i fizycznego (nawet, gdy błona dziewicza nie pęknie). Powinna być to decyzja przemyślana.

Według mnie nie powinno się traktować przerwania błony, jako utraty dziewictwa. Bo moja przyjaciółka miała tak cienką, że przerwała jej się w czasie treningu gimnastyki sportowej.
A przecież są kobiety, którym błona pęka dopiero w czasie porodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group