Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Katar i ból głowy - zatoki?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

woda morska na katar niezastąpiona, żeby odetkac nos to coś z mentolem, a na mocny ból głowy to mi gardan pomaga najlepiej, niedrogi i staram się mieć w apteczce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na katar i oczyszczenie nosa to sobie kupuję apicold mint, nawilza, łatwiej się pozbyć zalegającej wydzieliny i można go bez problemu na co dzien stosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zatoki potrafią być bardzo męczące. Ja miałam niedawno zapalenie zatok, o czym można zresztą poczytać więcej tutaj: http://sinupret.pl/ i swoje się nacierpiałam Razz Teraz jest już w porządku, ale nikomu nie życzę takich męczarni. Na stronie którą wam podałam znajdziecie wiele ciekawych informacji i artykułów na temat zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vanila



Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super na zatkany nos i katar jest ten sztyft https://www.doz.pl/apteka/p134454-DOZ_PRODUCT_Aromatherapy_sztyft_do_nosa_1_g zawsze go ma w apteczce bo szybko odtyka nos, mam problem z zatokami i infekcje lubią do mni wracac, najgorzej mie martwi że często i uszy mnie bolą Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy zatokach to bardzo często mnie uszy bolą, spróbuj lix sobie zakroplić, on jest przeciwbólowy i też przeciwzapalnie działa. Parę dni postosujesz i powinno przejść, takie krople dobrze mieć w domu, bo też do higieny uszu można ich używać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 9:32 am    Temat postu: Re: Katar i ból głowy - zatoki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malina28 napisał:
od jakiegos cxzasu mam problemy z oddychaniem:( wszystko przez masakrycznie zapchany nos i ogromne bole glowy:/ zdarzaja sie takie wieczory, ze wracam z pracy i od razu ide spac bo jestem spiaca i nerwowa:( moja tesciowa jest pielegniarka i mowi ze to moze sa zatoki. jak myslicie czy ma racje? no i czym tu sie ratowac w takiej sytuacji?

Witam tak udaj się do lekarza .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyneczka888



Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Inhalacje z dodatkiem wody morskiej i 3-4 razy dziennie aerozol Euphorbium. Śluzówka nosa ładnie się obkurcza, zatoki się odtykają.

https://www.cefarm24.pl/euphorbium,n.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group