Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Katar i ból głowy - zatoki?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malina28



Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 2:37 pm    Temat postu: Katar i ból głowy - zatoki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od jakiegos cxzasu mam problemy z oddychaniem:( wszystko przez masakrycznie zapchany nos i ogromne bole glowy:/ zdarzaja sie takie wieczory, ze wracam z pracy i od razu ide spac bo jestem spiaca i nerwowa:( moja tesciowa jest pielegniarka i mowi ze to moze sa zatoki. jak myslicie czy ma racje? no i czym tu sie ratowac w takiej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gringo



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale od kiedy Ci się to zaczęło? nie masz może alergii jakieś przy okazji? bo właśnie sezon się zaczął...

jak to zatoki, to może spróbuj jakieś inhalacje robić, to stara metoda na zatoki i zapchany nos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mogą być i zatoki i alergia, warto by było pójść do lekarza. Sama mam problem z zatokami i wiem jakie to może być uciązliwe, raz przy ostrym zapaleniu straciłam węch na kilka dni, to dopiero była masakra, wszystko smakowało jak papier Very Happy, kup sobie w aptece sinufast, nie kosztuje dużo a mi barzo pomógl, szczególnie z zatkanym nosem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tryst



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób sobie testy na alergię. Od zatkanego nosa może boleć głowa. Ja tak mam zawsze. Jak chcę się schylić, to mam wrażenie, że zaraz skronie mi wybuchną. Inhalacje mi pomagają, na ból głowy i katar. Wystarczy Ci gorąca woda, jakieś ziółka i ręcznik Smile Powodzenia w walce z dolegliwościami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Affinka



Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto porobić testy alergiczne. Dobre leki pomogą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wernila



Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nigdy nie chorowałaś na zatoki, to może jakieś witaminki na zatoki albo inne leki, jest ich dużo. Jak nie chcesz wychodzić z domu, bo jesteś zmęczona, to zamów prze internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie od paru dni męczy katar, chyba z alergii, to takie średnio przyjemne bo mam też taki lekki ból głowy cały czas, przez to jestem jakaś taka rozkojarzona, ciężko mi się skupić na pracy :/, kupiłam sobie wczoraj hitaxe fast w aptece brałam na noc i dzisiaj już jest lepiej, pierwszy poranek bez chusteczek i kichania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PRzy zatokach najlepiej mi się sprawdziły inhalacje i wygrzewanie zatok.
Niestety lubi to wracać.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie alergia to zatoki. Ja podleczyłam się z zatok theraflu [zakaz zamieszczania linków na forum] mentolowe oczyszczenie zatok i dgór oddechowych przynosi ulgę. Gorzej jak to faktycznie zatoki, bo wtedy to doraźnie leki, a ostatecznie odczulanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na katar super mi się sprawdził te sztyft https://www.doz.pl/apteka/p134454-DOZ_PRODUCT_Aromatherapy_sztyft_do_nosa_1_g odtyka nos bardzo skutecznie, zawsze mam w domu szczególnie w zimie się przydaje bo o katar nie trudno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group