Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie pieluszki polecacie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katarzynna napisał:
GOXA super ceny mają w tym sklepie ... świetna promocja z tymi pieluchami 3% to zawsze coś !

A zamawiał ktoś już z tej stronki ? ja chyba się skuszę ale poczekam jeszcze na odpowiedź Razz


Si, ja ją przetestowałam ostatnio i wszystko w jak najlepszym porządku. Możesz tam śmiało zamawiać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Strofa



Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My na początku używaliśmy papmersów, ale to głównie dla tego, iż dostawaliśmy je za darmo od rodziny, później przestawiliśmy się na biedronkowe Dady i niczym nie odbiegają od Pampersów, a są o połowę tańsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kirek
Spamer


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety znam ten ból ale na początku pampersy będą wchłaniały dość duże fundusze potem na szczęście się to już delikatnie ustabilizuje i będzie coraz lepiej. Może kogoś przekonają pieluszki bambusowe - na pewno, dla dziecka są lepszym wyborem przy czym cenowo może do najtańszych nie należą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena81



Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja, zarówno przy pierwszym, jak i drugim dziecku uzywałam Pampersów. Jakos najlepiej sie sprawdzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A próbowała któraś z was pieluch wielorazowego użytku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 10:09 am    Temat postu: Re: Jakie pieluszki polecacie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny napisał:
Jak w temacie dziewczyny. Udało wam się znaleźć dobre i w rozsądnej cenie? Moje maleństwo wprawdzie powoli z nich wychodzi, ale siostra ma bliźniaki i z troską patrzy na swój portfel... Czekam na opinie Smile
Pieluchy dada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group